Zagi ve f22 raptor icin similatör var mı?

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Ramazan koçak

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bugün flysky i6 icin similator kablosu siparis ettim 15 güne gelir insallah.
Hangi programda zagi ve f22 raptor vardir? Hangisini onerirsiniz arkadaslar.
Turkce karakter icin de ozur dilerim.

Anıl Tosunlar

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Isterseniz o kablo gelene kadar kendiniz bir kablo yapin.

Ben phoenix 5.5 kurdum gayet guzelmis ama o ucaklar varmi emin degilim internete yazip bir aratin derim

• Beğen
Tepkiler: Ramazan koçak
İlgi Alanı
Uçak
Phoenix de f117 var F22 gibi aynı ortadan pervaneli

Ramazan koçak

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Isterseniz o kablo gelene kadar kendiniz bir kablo yapin.

Ben phoenix 5.5 kurdum gayet guzelmis ama o ucaklar varmi emin degilim internete yazip bir aratin derim
Konunuzu uzun bir süredir takip ediyorum fakat açıkçası denemeye korktum. Kumandaya yada bilgisayara zarar veririm diye. Bir kulaklıkta parçaladım sonradan fark ettim içinde 3 farklı kablo çıktı. Jakın ucunda 3 siyah bant var sizinkinde 2 tane vardı herhalde ondandır. Yinede ellerinize sağlık yaratıcı ve işlevsel olmuş.

Ramazan koçak

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Phoenix de elektrikli modellerde bir tane zagi var, f22 tarzi uçak var mi tam hatirlayamadim ama hatrı sayılır sayıda model var.
Linkteki modeller flite test modelleri. Onlarıda indirip sim e ekleyebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim similatör programını indirdikten sonra diğer modelleri indirmem lazım sanırım fakat indirdikten sonra nereye atacam. Klasör ismi verebilir misiniz yada klasör dizinini. Şimdiden teşekkür ederim.

Düzenleme 1: Verdiğiniz linkte yazıyormuş yeni fark ettim :)

Said IŞIK

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Benim de bir zagi model düşüncem var program hakkındaki düşünceleriniz nedir kullandınız mı hocam?

Deniz Tanrıverdi

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Ben yeni başladığımda dandik ve belki de 18.nci el bir simülatör kumandası bulmuştum. O zamanlar beni yönlendirebilecek kimse de yoktu çevremde ve internette ararken RC Desktop adında ücretsiz bir simülatör programı indirmiştim. Deprondan yaptığım ve yapmayı planladığım her uçağın modelini de internetten buldum. Çok kolay indirip yüklenmiştim. Google amcaya sorun, tavsiye ederim.

Phoenix de elektrikli modellerde bir tane zagi var, f22 tarzi uçak var mi tam hatirlayamadim ama hatrı sayılır sayıda model var.
Linkteki modeller flite test modelleri. Onlarıda indirip sim e ekleyebilirsiniz.

Ben kullanıyorum gayet başarılı tavsiye ederim