1/30 Ölçekli Airbus A330-300 (3D Baskı)

Ayıptır söylemesi delimizi kaybettik, kendisinden bir süredir haber alamıyoruz. Görenlerin, bilenlerin insaniyet namına haber vermesi :D :D :D

He vallahi yahu, bir ara ben de çok korktum kayboldum diye :evil:

Akıllanmış falan olmasın! Aman haa...

Yok, daha da delirmem için zorluyorlar :lollol:

Aynen, valla bu sefer çok özletti kendini , @Özgür Evren Varol nerdesin , merak ettik :rolleyes:
@Özgür Evren Varol kardeşim özledik seni, bir ses ver lütfen :)
Beğendi ,beğendi , şükürler olsun ,yaşıyor :D:halay:

Kusura bakmayın sizleri de merakta bırakmışım :saygilar:

Yok yok akıllanmamış. :laugh: " Benden herkese selam söyle, biraz yoğunum yakında döneceğim. " dedi geçen gün yazıştığımda. :)

Haber ilettiğin için teşekkürler abi :thumbup::saygilar:

siz sormadan ben söyleyeyim, modelle ilgili hiçbir gelişme ilerleme yok, en son fotoda gördüğünüz neyse o. Bunca zamandır atolyeye hiç girmedim desem yeridir. Ama önemli olan bir gelişme var, o da pil konusu ile ilgili, malum konuda "Çinlilerin yaratıcılıklarını" görünce denemek için hemen iki tane 3300 lük 6S lik "acil durum lambası" sipariş etmiştim, onlar gayet hızlı bir şekilde elime ulaştı, ama hala pilleri lambaların içinden çıkarmadım bile :embarras:

Aynen modeli soran mı var... Zaten hep uçaklarla ilgileniyorsun, helinin yüzüne baktğın bile yok. :mad: :p

Ah arka planda o heli icin ne çarklar ne kayışlar dönüyor bir bilseniz :) (bilen bir kişi var aranızda ;))

Aradığınız konuya şu anda ulaşılamıyor.

Abi selam, bildiğim kadarıyla basılacak bir parça kalmadı. Modelin 3d printed parçalarının toplam basım süresi ve filament sarfiyatın (kg) tahminen ne civarda oldu?
Modelin maiden'ı için illa oralara mı gelelim! :) Sonbaharda bir maiden görür müyüz?
(Gene gelebilirim bu arada :coolxf: )

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari