1 Haziran 2014

Bu hafta buluşmaya hazaırmıyız Ankara ??

• Pazar kesin geleceğim

Oy: 2 40.0%
  • bidahaki sefer inşallah

Oy: 0 0.0%
  • başka planlarım var

• Ankara dışındayım :(

Oy: 3 60.0%
  • o zaman geldiginde karar veririm !

• Kullanılan toplam oy
    5

SafakB

Çalışkan Uye
Arkadaslar Pazar gunü bulusma yapmak istermisiniz Model helikoper Ve araclar ile toplanalım bu sefer daha kalabalık bi ekip ve kaynaşma bekliyoruz piknik mayetinde yapılmasından yanayım arkadas kardes sevgili cocuklarınızla katılabılırsınız öyle olması bence daha ıyı olur (ben cok buyuk riske girip kız arkadasımı getircem onada araba verıcem rusvet olarak :D ) herkezi bekliyorum simdiden buradan detayları konusabilirz eski bulusma yeri guzel am yeni yer tavsıyeleri alabiliriz evet ankaralı arkadaslar yolumuz acık olsun ... :RCKolik: %p :saygilar: :RCKolik:

1 Haziran 2014

Bu tarz durumlarda bir anket açmakta epey kullanışlı olabiliyor Şafak. ;)

1 Haziran 2014

bilerek acmadım ama güzel fikir birdahaki konumda anket acmayı unutmam abim cok teşekkurler :)

1 Haziran 2014

safak bozdag' Alıntı:
bilerek acmadım ama güzel fikir birdahaki konumda anket acmayı unutmam abim cok teşekkurler :)
Hala ilave edebilirsin ;) Zamanında biz buluşmaları bu şekilde organize ediyorduk. Örneğin :

1 Haziran 2014

Buluşmalarda bi kısıtlama yok arkadaşlar tek şart güvenlik kuralları.

1 Haziran 2014

evet onemli olaan teksey guvenlik kimseye zarar gelmeden ucusumuzu yapıp keyfımıze bakalım :agreed:

1 Haziran 2014

Olumsuz hava sartlarından dolayı ertelemek zorunda kalıyoruz arkadaslar degisik durum olursa site uzerşnden bilgi verirseniz sevirim .

1 Haziran 2014

safak bozdag' Alıntı:
Olumsuz hava sartlarından dolayı ertelemek zorunda kalıyoruz arkadaslar degisik durum olursa site uzerşnden bilgi verirseniz sevirim .
Evet bu haftasonu malesef hava şartları Kocaeli'de de uçuşa izin vermeyecek gibi. :'(

1 Haziran 2014

bizde trabzon gurubu olarak çok güzel plan yaptık değişik bir alanda köy ortamında uçacağız fakat pazar günü gökgürültülü fırtına ihtimali olduğu yazıyor trabzon için ama büyük ihtimal biz yinede gideceğiz çadırlarımız yanımızda çayımız mangalımız internet bilgisayar olmadı muhabbet ederiz geçen pazarda böyle geçmişti

1 Haziran 2014

kumandamı helikopterimi yeni ayarlamıstım hava cok ta kotu omaaaazsa evın onunde kullanırım :( trabzon ekibiyle 2 yad a3 ay sonra bereber ucurmak isterim abimin yanına geldigimde :) bide arkadasın numarasını aldım oradan o ankaraya gelmeden ben geliyim :)

1 Haziran 2014

Muammer Akbulut' Alıntı:
bizde trabzon gurubu olarak çok güzel plan yaptık değişik bir alanda köy ortamında uçacağız fakat pazar günü gökgürültülü fırtına ihtimali olduğu yazıyor trabzon için ama büyük ihtimal biz yinede gideceğiz çadırlarımız yanımızda çayımız mangalımız internet bilgisayar olmadı muhabbet ederiz geçen pazarda böyle geçmişti
Biz burada Trabzon Ekibi'ne göre çok nazlıyız galiba. :rolleyes: Trabzon Ekibi'nin kitabında hava muhalefeti diye birşey yok anlaşılan. :bravo:

1 Haziran 2014

Muammer Akbulut' Alıntı:
Valla helal olsun :thumbup: Allah muhabbetinizi ve ağzınızın tadını hiç bozmasın diyor ve :saygilar:

1 Haziran 2014

bir karadenizli olarak yagmur camur a her an hazırlıklı oldugum icin en ufak boslugu bile degerlendirmeyi iyi iblirim :thumbup: :RCKolik:

1 Haziran 2014

şafak geleceğin zaman haberimiz olsun :halay: karadenizin yağmuru eksik olmaz ne yani güneşimi bekleyeceğiz ;D olmadı branda çekip altında uçarız :lollol:

1 Haziran 2014

iyi buluşmalar herkese benimde selcukta havaalanında gösteri uçuşum var :D