450 Sınıfı Heli Resimlerimiz

Mehmet abi dediğim çantanında resmini ekledim. Ben bu çantayı alırken satan kişi 450 serisi helilerin hepsi olur dedi, denemeden aldım, eve getirip içine yarlaştirmek istediğimde olmadığını gördüm ne yazıkki :)

İçinin süngerini ben biraz kesip biçerek bu hale getirdim. Orjinal sünger yapısı olsaydı, helinin yanında kumanda ve yedeklerde dahil bir çok ıvır zıvır malzemeyi alacaktı içine.

Merhabalar

Bu da benim ilkgözağrım :) Kargom bir hatadan geri yollandığı için henüz tamamlayamadım. Ama o bana, ben ona bakıyoruz))

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

AYHAN DEMİRCİOĞLU' Alıntı:
Mehmet abi dediğim çantanında resmini ekledim. Ben bu çantayı alırken satan kişi 450 serisi helilerin hepsi olur dedi, denemeden aldım, eve getirip içine yarlaştirmek istediğimde olmadığını gördüm ne yazıkki :)

İçinin süngerini ben biraz kesip biçerek bu hale getirdim. Orjinal sünger yapısı olsaydı, helinin yanında kumanda ve yedeklerde dahil bir çok ıvır zıvır malzemeyi alacaktı içine.
Satıcı yalan söylememiş ama tüm marka 450 uygun genel bir kesim yapmışlar, problem bundan kaynaklanıyor. Bir önceki mesajımda açıklamaya çalıştığım şekilde kendin bir şeyler yapabilirsin. Zaten başkada çare yok gözüküyor ;)

Erman Yaman' Alıntı:
Merhabalar

Bu da benim ilkgözağrım :) Kargom bir hatadan geri yollandığı için henüz tamamlayamadım. Ama o bana, ben ona bakıyoruz))
Erman Bey şimdiden hayırlı olsun, bol kırımsız uçuşlar dilerim %p Alzrc Sport modeli, kaliteli bir kit almışsınız, güzel seçim ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erman Bey şimdiden hayırlı olsun, bol kırımsız uçuşlar dilerim %p Alzrc Sport modeli, kaliteli bir kit almışsınız, güzel seçim ;)

Mehmet abi, ne zamandir yazamiyorum foruma, islerden dolayi, maazur gorun :embarras:

Tesekkur ederim, cok ozenerek aldim bu modeli. Ancak ilk modelim ve ilk toplama deneyimim oldugu icin zorlaniyorum. Turkiye'de olup sizlerle gorusmeyi, fikir deneyim paylasmayi cok isterdim. Bakalim, nasip)

Erman Yaman' Alıntı:
Mehmet abi, ne zamandir yazamiyorum foruma, islerden dolayi, maazur gorun :embarras:

Tesekkur ederim, cok ozenerek aldim bu modeli. Ancak ilk modelim ve ilk toplama deneyimim oldugu icin zorlaniyorum. Turkiye'de olup sizlerle gorusmeyi, fikir deneyim paylasmayi cok isterdim. Bakalim, nasip)
Ne demek Erman is her zaman once gelir ;) Ama gecenlerde Turker ile kulaklarini cinlattik, Erman cok yogun olsa gerek pek forumda goremiyoruz diye :)

Evet ayni sehirde olsak guzel olurdu ama.. Neyseki forumumuz var, fiziksel olarak bir arada olamasakta sanal alemde hep berabeirz :D

Zorlandigin yerlerde paylastigimiz konulara imdatina gecisecektir diye dusunuyorum ama hala net olmayan hususlar var ise, ki olmasi cok normal, bizler tum arkadaslar buradayiz %p Bildigimiz her konuda seve seve yardimci olmaya calisiriz.

Erman Yaman' Alıntı:
Merhabalar

Erman bey o kuyruktaki dikey stabilizör yani fin seti neden ters takılı :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Erman bey o kuyruktaki dikey stabilizör yani fin seti neden ters takılı :)

Hay allah :) hiç farketmemiştim :) neden olacak , acemilikten :laugh:

bunlarda benim eski tosunlar :D artık 450 leri bıraktım :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
"Bıraktım" kısmına katılmıyorum, olsa olsa "Ara verdim" olur :lollol:
Katılıyorum, 450 bırakılmaz bencede. Her helici döner dolaşır yine alır bir 450.
Şahsen ben vazgeçemiyorum 450'den, hep aklımda. :)

Allah biliyorda çok para vermiyor bize. :lollol:

yav elimde 2 tane 450 birtanede 250 kit var :D ama elektronik eksik toplamak için :D bıraktık dediysek okadarda bırakmadık :lol: :lol: :lol: :lollol: :lollol: :lollol:

aslında bende bir hk250 mi toplasam diyorum.:)