450 Size MD500D Fuselage Restorasyon

Maşallah ???

Hakan abi yalnız model uçurulamayacak vitrin modeli haline doğru ilerliyor, çok tehlikeli sular bunlar bir helici için. :lollol: :lol:

O model eğer uçmazsa hiç üşenmem oraya kadar gelip heliciler namına el koyarım bilesin. ;D
Valla uçurmadığım için şimdilik vitrin modeli oldu zaten , ama sen geleceksen Türker'im , uçurmayabilirim de...:evil:
Malzeme tedarik ediyorum şu an , daha bazı eksik malzemeler var , henüz yolda ama elime geçeceği de kesin değil ,malum gümrük işleri yüzünden ;D
Daha kokpitin içi var , Sümer abimin ışık kiti sağlamca tesisatı döşenecek ve yerleştirilecek.Mekanik için özel şaft yapılıyor , o da daha gelmedi , herşey bitse bile sağlam bir 4S pil alacağım , 1 ay da onu bekleriz , ehh, kışa doğru uçar herhalde bilemedin baharda, o da olmadı gelecek yaz mevsiminde hakikaten uçar artık ;D:lol:

Bide bana deli diyorsunuz...

Kabloları nerden geçirdin abi :)
Usta adam nasıl da belli oluyor. Adamın sorduğu soru bile ustalık kokuyor, ya da deli delinin halini biliyor desek de yanlış olmaz sanırım;D
Kablo işi tam bir faciaydı , ledi dahtadan aparat yaparak taktım ama , landing skid borusu içinden sürüp, ön landing skid ayağının iç tarafından gövdeye sürünceye kadar karnım çatladı :D
Bu akşam diğerine de uğraşacağım , en korktuğum zorlayıcı aşamadan birisi buydu, başardım şükür.:)
Sümer abim bir modül yaparsa wairless de yaparız nolcek ;D

Işıklandırma tesisatının en zor adımları bitti , artık olması gerektiği gibi orijinal navigasyon ışıklarım var , sıra çakarları yerleştirmeye geldi , hafta sonuna kadar onlar da biter inşallah :):saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şunu söyledin :eek: ciğerimi yaktın kardeşim :undecided: Normalde ben de bu hafta izinde olup Burdur'da olacaktım ama özel sebeplerden dolayı ötelemek zorunda kaldım :cry:

Kısmet değilmiş adminim, İzmitte görüşmek niyetindeyken Burdur olacakmış neredeyse... sağlık olsun diyelim.:saygilar: