450 Size MD500D Fuselage Restorasyon

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Çalışanını da yaparım da , bu bile 2 gece uykumdan çalarak sığdırdığım iş , 3 gece feda edersem çalışanı da olur aslında 🤪
Malum ben bu aylarda akşam bile evime dönemiyorum , Deniz bey şöyle hayırlı bir dua edin de , Allah bize kendi işimizi nasip etsin , şöyle kendimize zaman ayırabildiğimiz , bol ve kazancı bereketli olan bir iş.....:D:saygilar:

Deniz Tanrıverdi

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Çalışanını da yaparım da , bu bile 2 gece uykumdan çalarak sığdırdığım iş , 3 gece feda edersem çalışanı da olur aslında 🤪
Malum ben bu aylarda akşam bile evime dönemiyorum , Deniz bey şöyle hayırlı bir dua edin de , Allah bize kendi işimizi nasip etsin , şöyle kendimize zaman ayırabildiğimiz , bol ve kazancı bereketli olan bir iş.....:D:saygilar:
Herşeyden önce akıl sağlığı, sonra vücut sağlığı diliyorum. Sonra da Allah'tan senin gönlünü hoş tutmasını diliyorum 😍

Ali Haydar GÖK

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Sabah sabah tatlı atışmalarınızla güldürdüğünüz için çok teşekkür ederim üstadlar :)
Hakan abi yaptığın iş hiç dikkatimi çekmiyor ve birçok şeyi anlamıyorum :D Fakat her anlamadığım işin sonucunda güzel bir görüntüsü olan sonuç çıkıyor ortaya. Tebrik ederim seni abi :)