ah 1w cobra helikopter

ah 1w cobra helikopter

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi füzeye gerek yok ben vuruldum modele eline sağlık çok güzel gidiyor takipteyim.

A8i-Q2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafacim, taktim kafaya :) o fuzeler havadan atilacak :) milli ve yerli :lol:

ah 1w cobra helikopter

Bu proje aslında kabul değildir asıl proje helikopterin babası mi24 Emin abi hatırlatırım .

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ah 1w cobra helikopter

ishak parmak' Alıntı:
Bu proje aslında kabul değildir asıl proje helikopterin babası mi24 Emin abi hatırlatırım .

Ishak sayende helikopter sevdasindan dolayi iflas eden ik kisi olacagim! mi 24 8 yillik hayalimdir ama ne yazikki hicbir sitede satista deyil

ah 1w cobra helikopter

Mi24 mü, şuraya bi bakın isterseniz. ;D Mi24 değil ama 8 i var

Çekler bu işi gerçekten biliyorlar.

ah 1w cobra helikopter

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mi24 mü, şuraya bi bakın isterseniz. ;D Mi24 değil ama 8 i var

Çekler bu işi gerçekten biliyorlar.

hakan 6. sayfaya bi don sanirim bir video kacirdin

ah 1w cobra helikopter

emin keles' Alıntı:
Ishak sayende helikopter sevdasindan dolayi iflas eden ik kisi olacagim! mi 24 8 yillik hayalimdir ama ne yazikki hicbir sitede satista deyil
Emin abiiii senin hobbye harcadığın cay çorba paran ha , ben kıyafetinden daha birçok şeyden kırparak harcıyorum.sen iflas edersen benim ismim kalmaz.

ah 1w cobra helikopter

emin keles' Alıntı:
hakan 6. sayfaya bi don sanirim bir video kacirdin

:D. Abi hakkını helal et , gündüz iş gece bebek bakıcılığı derken, az kalsın video güme gidiyordu.
Yoruma gelirsek, çekler haltetmiş, alet resmen ateş ediyor :thumbup:
Hoş gerçekte de ateş ediyor ama, harbinden orijinal bir Cobra oldu,ellerine sağlık diyorum.
Detaylar mükemmel, decalleri olsun, harici beslemeli navigasyon olsun ,füzelerin ateşleme anında yanan lambalar da çok ince düşünülmüş ,güzel ayrıntılar.
Puntalar ile de gerçekçi bir görünüme kavuştu vesselam.
Bunca emek ve ayrıntıyı bizlerle paylaştığın için, bu güzel model ile , bizlere harika bir konu okuma imkanı sunduğun için de ayrıca teşekkür ediyorum abi. :saygilar:
İnşallah , maideni de aynı güzellikte bitsin ve modelin kırımsız bir şekilde , raftaki yerini haketmiş olarak süslesin Emin abi. :RCKolik:
Valla modele aşık oldum.Maşallah. :heartxf:

ah 1w cobra helikopter

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
:D. Abi hakkını helal et , gündüz iş gece bebek bakıcılığı derken, az kalsın video güme gidiyordu.
Yoruma gelirsek, çekler haltetmiş, alet resmen ateş ediyor :thumbup:
Hoş gerçekte de ateş ediyor ama, harbinden orijinal bir Cobra oldu,ellerine sağlık diyorum.
Detaylar mükemmel, decalleri olsun, harici beslemeli navigasyon olsun ,füzelerin ateşleme anında yanan lambalar da çok ince düşünülmüş ,güzel ayrıntılar.
Puntalar ile de gerçekçi bir görünüme kavuştu vesselam.
Bunca emek ve ayrıntıyı bizlerle paylaştığın için, bu güzel model ile , bizlere harika bir konu okuma imkanı sunduğun için de ayrıca teşekkür ediyorum abi. :saygilar:
İnşallah , maideni de aynı güzellikte bitsin ve modelin kırımsız bir şekilde , raftaki yerini haketmiş olarak süslesin Emin abi. :RCKolik:
Valla modele aşık oldum.Maşallah. :heartxf:

Estagfurullah Hakan, sanirim uzun yillar once gene bir helikopter forumunda bir yazi okumustum, eger paylasacak dostlariniz yoksa, sahip oldugunuz guzelliklerin bir onemi yoktur! tabi belki cumle degisti belki asli daha guzeldir ama hatirladigim bu anlami ifade eden bir cumleydi, ve ben bunu cok tuttum, ben hepinize tesekkur ederim, iyiki varsiniz! boylelikle marifetlerimizi bir birimizle paylasim mutlu oluyoruz :saygilar:

ah 1w cobra helikopter

Arkadaslar bu arada ben 1000 kv motor aldim ama hic aklima gelmemisti, bu aksam kafaya dank etti, 1000 kv motor align 60 kv esc ile calisirmi? zira modeldeki standart esc.

ah 1w cobra helikopter

emin keles' Alıntı:
Arkadaslar bu arada ben 1000 kv motor aldim ama hic aklima gelmemisti, bu aksam kafaya dank etti, 1000 kv motor align 60 kv esc ile calisirmi? zira modeldeki standart esc.
Aldığınız motorun ismi ve ya linkini paylaşır mısınız Emin Bey

ah 1w cobra helikopter

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aldığınız motorun ismi ve ya linkini paylaşır mısınız Emin Bey

Mehmet bey link

bu arada arastirdim maksimum 40 cekiyor yani 60 lik olur ancak bu seferde benim modele yetermi derdi basladi linkte 550 600 luk heli icin oldugu yaziyor bide siz bakin

ah 1w cobra helikopter

emin keles' Alıntı:
Mehmet bey link

bu arada arastirdim maksimum 40 cekiyor yani 60 lik olur ancak bu seferde benim modele yetermi derdi basladi linkte 550 600 luk heli icin oldugu yaziyor bide siz bakin
Evet ne yazık ki bu motor 550-600 sınıfı ve bu nedenle 1000 KV değeri 500 sınıfı için bence de düşük :(

Çalışır mı derseniz, konuyu ve yorumlamayı benden daha iyi bilen arkadaşlara bırakıyorum. Bakalım onlar ne diyecekler :rolleyes:

ah 1w cobra helikopter

Abi bu spekler doğru ise , sorun olmaz gibi .Senin hedeflediğin rpm ve kafa turunu tuttursun yeter.Modele uyar mı bilmiyorum ama , dikkatini şu noktaya çekmek isterim.Bu fiyatla , beklenen performansı verebilir mi emin değilim.Motor çok acayip bişey , şansına güzel çıkarsa ne ala, bazısı öyle amper çekiyor ki , pil ilk uçuşta balon oluyor. :rolleyes:

ah 1w cobra helikopter

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Abi bu spekler doğru ise , sorun olmaz gibi .Senin hedeflediğin rpm ve kafa turunu tuttursun yeter.Modele uyar mı bilmiyorum ama , dikkatini şu noktaya çekmek isterim.Bu fiyatla , beklenen performansı verebilir mi emin değilim.Motor çok acayip bişey , şansına güzel çıkarsa ne ala, bazısı öyle amper çekiyor ki , pil ilk uçuşta balon oluyor. :rolleyes:

Hakan, aynen benim hedefim dusuk kafa devri bu motor bunu vaad ediyor ancak yeterli torku verirmi endiselerim var zira 500 mx den kucuk ve miknatis sayisi 10 adet oldugu halde elle cevirince cok rahat donuyor, burada tek sansim bu modelin mekanigini sokup takmak cok kolay, bu motorla toplayip ucuracam beklentilerimi karsilarsa aynen kalacak, zira her halukarda pal boyutu daha buyk ve daha agir bir model icin uretilmis, tabiki ben fiyatinida dikkate alarak bunu aldim zira scarpiyonda bu degerlere sahip motor en az 150 dolar civarinda.

ah 1w cobra helikopter

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet ne yazık ki bu motor 550-600 sınıfı ve bu nedenle 1000 KV değeri 500 sınıfı için bence de düşük :(

Çalışır mı derseniz, konuyu ve yorumlamayı benden daha iyi bilen arkadaşlara bırakıyorum. Bakalım onlar ne diyecekler :rolleyes:

Mehmet bey zaten 1000 kv yi bilincli aldim zira dusuk kafa turu hedefliyorum ve moele 500 luk pal takacam buraya kadar her sey guzel tek merakim govde olarak 500 mx den kucuk ve elle cok kolay donuyor buda beni uretecegu guc konusunda korkuttu ama artik deneyip gorecem