aliexpress ten ürün tedarik etme mantıklımı

Kumanda ve diğer bir kaç ekipman geldi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oooo şanslıyız yani! :thumbup::bravo:
Teşekkürler
Aslında ptt ci arkadaşlar böyle değildi ama koronadan sonra yüzde elli değişmişler kargo bölümüne gittim bey efendi şuan yoğunluk var ben kargonuzu bulur sizi ararım dedi ve 1 gün sonra aradılar bende gittim 22tl vergi ödedikten sonra verdiler şaşırdım
İlk defa oldu önceleri kavga gürültü zorla alırdık

Hayırlı olsun. Kumandanın kargosunda bir sorun ya da gümrük vergisi harici ek vergi vb. durum oldu mu?

Teşekkür ederim
Sadece 22tl vergi başka hiç bir sıkıntı olmadı.
Yanlız dikkatimi çeken parayı ödediğim odadaki memur içeriğini vs sordu asıl fiyatı ne işe yarar gibi sorular
Oyuncak araba kumandası deyip geçiştirmek zorunda kaldım
Başka bir sıkıntı yok

Akşam diğer lipo, şarj, ve bir kaç ekipman daha sipariş vereceğim bakalım şans lipo da da tutacakmı

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç
Lipo meselesi gerçekten problem. Benim lipolar normal zamanda 3 ay gibi bir sürede geldi. Bakalım coronadan sonra durumlar değişmiş mi..

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Lipo meselesi gerçekten problem. Benim lipolar normal zamanda 3 ay gibi bir sürede geldi. Bakalım coronadan sonra durumlar değişmiş mi..
Benim de lipo siparişi 3 aya yakın sürdü ama yine de sipariş vermeyi düşünüyorum. Acil ihtiyaç değilse beklemeye değiyor. Vergi kargo herşey dahil fiyatlar bile Türkiye fiyatının yarısı.

İki lipo yaklaşık 250tl civarı
Akşam bende sepette bekleyenleri vereceğim bakalım hız olayı kayıtlı kargo

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Hayırlı olsun size. Aliexp’ten sağolsun @LEVENT UYGUN abimin yardımlarıyla verdik siparişleri, 10 günde ürünler geldi .Baktım Bu Çin’li abiler ( Covid-19 hariç) yardımsever ,bir de K-bar şiparişi verdik oda yola çıkmış hadi hayırlı olsun vatana millete???
Teşekkür ederim Sizede hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Bilgiç
Hayırlı olsun size. Aliexp’ten sağolsun @LEVENT UYGUN abimin yardımlarıyla verdik siparişleri, 10 günde ürünler geldi .Baktım Bu Çin’li abiler ( Covid-19 hariç) yardımsever ,bir de K-bar şiparişi verdik oda yola çıkmış hadi hayırlı olsun vatana millete???
Hayırlı olsun abi.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Bilgiç