aliexpress ten ürün tedarik etme mantıklımı

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Yalçın Aydın

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Skyrc imax b6 orjinalmi acaba

TRY 211.48 5%OFF | Yeni 100% orijinal Skyrc imax b6 V2 dijital lcd akıllı şarj dengeleyici rc lipo nimh pil

TAMER ÖZTÜRK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak

TRY 211.48 5%OFF | Yeni 100% orijinal Skyrc imax b6 V2 dijital lcd akıllı şarj dengeleyici rc lipo nimh pil
Tam olarak bilemiyorum ancak SkyRC markasını öneririm çok güzel ürünleri var.Misal ben D100 V2 modelini kullanıyorum her yönden memnunum kalitesi klasik şarj cihazları ile kıyaslanamaz bile.iMax b6 v2 modelini bilmediğimden yorum yapmam doğru olmaz ancak S60 veya S65 modelleri de tercih edilebilir.

Yalçın Aydın

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Bütçe kısıtlı aynı ay içinde
Kumanda, motor, esc, 2 adet 3 s lipo, servo, kablo vss, alımı yaptım. Piller çinden yola çıktı geldiğinde illa şarj cihazına bağlanması gerekli diye düşünüyorum 200tl civarı bir balans cihazı almam gerekli bu orjinal kelimesine takıldım.

LEVENT UYGUN

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Bütçe kısıtlı aynı ay içinde
Kumanda, motor, esc, 2 adet 3 s lipo, servo, kablo vss, alımı yaptım. Piller çinden yola çıktı geldiğinde illa şarj cihazına bağlanması gerekli diye düşünüyorum 200tl civarı bir balans cihazı almam gerekli bu orjinal kelimesine takıldım.

Bu cihaz güzel ve SKYRC' nin kendi imalatı, fiyatı da uygun. ;)

TAMER ÖZTÜRK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Dc güç kaynağı mevcutsa alınabilir.Şayet yoksa S60 veya S65 alınabilir.Bu saydığım modellerde harici güç kaynağına ihtiyaç yok.Doğrudan prize takıp kullanıyorsunuz.Bazen ucuz daha pahalıya gelir.🙂