aliexpress ten ürün tedarik etme mantıklımı

Skyrc imax b6 orjinalmi acaba

TRY 211.48 5%OFF | Yeni 100% orijinal Skyrc imax b6 V2 dijital lcd akıllı şarj dengeleyici rc lipo nimh pil

TRY 211.48 5%OFF | Yeni 100% orijinal Skyrc imax b6 V2 dijital lcd akıllı şarj dengeleyici rc lipo nimh pil
Tam olarak bilemiyorum ancak SkyRC markasını öneririm çok güzel ürünleri var.Misal ben D100 V2 modelini kullanıyorum her yönden memnunum kalitesi klasik şarj cihazları ile kıyaslanamaz bile.iMax b6 v2 modelini bilmediğimden yorum yapmam doğru olmaz ancak S60 veya S65 modelleri de tercih edilebilir.

Bende skyrc d100 V2 kullanıyorum. Gayet güzel bir şarj cihazı. Ama 50-50 toplam 100w gücü var. Şöyle 125-125 toplam 250w gücü olsa tadından yenmezdi. 800 lira gibi bir fiyatı var.

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Bütçe kısıtlı aynı ay içinde
Kumanda, motor, esc, 2 adet 3 s lipo, servo, kablo vss, alımı yaptım. Piller çinden yola çıktı geldiğinde illa şarj cihazına bağlanması gerekli diye düşünüyorum 200tl civarı bir balans cihazı almam gerekli bu orjinal kelimesine takıldım.

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Bütçe kısıtlı aynı ay içinde
Kumanda, motor, esc, 2 adet 3 s lipo, servo, kablo vss, alımı yaptım. Piller çinden yola çıktı geldiğinde illa şarj cihazına bağlanması gerekli diye düşünüyorum 200tl civarı bir balans cihazı almam gerekli bu orjinal kelimesine takıldım.

Bu cihaz güzel ve SKYRC' nin kendi imalatı, fiyatı da uygun. ;)

Dc güç kaynağı mevcutsa alınabilir.Şayet yoksa S60 veya S65 alınabilir.Bu saydığım modellerde harici güç kaynağına ihtiyaç yok.Doğrudan prize takıp kullanıyorsunuz.Bazen ucuz daha pahalıya gelir.?

TÜRKIYE, Turkey, Send item to customs (Inb)

Şimdi benim piller gümrüğe mi takıldı

TÜRKIYE, Turkey, Send item to customs (Inb)

Şimdi benim piller gümrüğe mi takıldı
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aynı gün kargom sizinki gibi gümrüğe sevk edilmiş. Gayet doğal bir hareket. :saygilar:
Bakalım ne zaman çıkacak? Bir önceki 1 hafta sonra çıkmıştı.

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Aydın
Piller gelmiş
Haftaya bende inşallah

Türkİye, İstanbul AVPİm İstanbul(AVR)-ARNAVUTKÖY, Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK