Align 3GX ilginç sorun

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar bu 3GX ne değişik bi alettir ya ;D ;D JR ve Spektrumlar ile bind edip alıcı olmadan kullanılabilmesi güzel bi özellik ti :laugh: :laugh: ama ben kullanamadım bu şekilde :(p 3GX i JR DSX9 ile bind edince açılışta kendi kendine reset atıyordu , bende bozuk diye bi kenara atmıştım fakat dün gece alıcı takarak denedim busefer düzgün olarak çalıştı ama alıcı olarak 3GX i kullanırsam hala reset atıyor illaki ekstra alıcı istiyor :eek: :eek: :eek:

Alıcısız Bind edilmiş

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alıcılı

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Align 3GX ilginç sorun

Üstad bu 3GX'ten bende de var şimdi bir tane. :laugh: Bakalım ne maceralar beni bekliyor göreceğiz. :-\

Eğer içime sinmeyen birşey yaşarsam Brain'a geçerim hiç düşünmeden. Reset atmakta neymiş. :mad:

Valla Türker, inan aynısını ben de düşünmüştüm. :) Komhavk ekibinin ilk FBL macerasında bakalım bizleri de ne gibi suprizler bekliyor :eek:

Mesut kardesimizin bununla ilgili ilk tespit konusunu da ClubRC üzerinden takip etmiştim. Şimdi bozuk dediğimiz ünite sağlam mı yoksa gerçekten bozuk mu :rolleyes: Atsak mı kullansak mı ??? Bu nasıl iş ya :mad:

Türker abi mutlaka alıcı ile kullan ve sakın ama sakın Versiyon 3.0 yapma ben versşiyon 3.0 yapınca cihaz bu hale geldi, sonradan v2.1 v2.0 v1.2 leri denesemde düzelmedi sakın 3.0 a upgrade etme ve mümkünse alıcı ile kullana bicim. benim bu hata ilk kez motora rodaj yaparken hoverda birden kendine reset atmasıyla geldi, sonra git gide resetler sıklaştı

Ynt: Ynt: Align 3GX ilginç sorun

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker abi mutlaka alıcı ile kullan ve sakın ama sakın Versiyon 3.0 yapma ben versşiyon 3.0 yapınca cihaz bu hale geldi, sonradan v2.1 v2.0 v1.2 leri denesemde düzelmedi sakın 3.0 a upgrade etme ve mümkünse alıcı ile kullana bicim. benim bu hata ilk kez motora rodaj yaparken hoverda birden kendine reset atmasıyla geldi, sonra git gide resetler sıklaştı
Üstad bu anlattıkların ile durum daha da karışık hale geldi :embarras: Türker ile konuştuğumda çoğu yurtdışı sitesinde V3.0 ile ilgili çok güzel ve olumlu yorumlar var demişti :rolleyes: Senin ve zannedersem Cemil'in yaşadıkların bunların tam tersini söylüyor. Offf ya valla beni bile şimdiden bir sıkıntı sardı :-\

Ynt: Ynt: Align 3GX ilginç sorun

Mesut AKIN' Alıntı:

Valla üstad 3.0'la alakalı iyi yorumlarda gördüm bir çok yerde fakat senden böyle birşey duyduktan sonra güncelleme olayını kesinlikle askıya almaya karar verdim.

Elimde alıcı olacak, onuda kullanacağım elbette bu durumda. Böyle bir tecrübeyi dikkate almamak aptallık olur. :saygilar:

Ynt: Ynt: Ynt: Align 3GX ilginç sorun

Mehmet abi haklısın Cemil abide V3.0 yapınca sağ aileron vermeye başlamış kendi kendine alan turlarında hatta Adnan abinin modeli çakılmıştı V3.0 yaptıktan sonra havada reset atmıştır diye tahmin ediyoruz çünkü kontroller birden gitmiş.

Türker abi kesinlikle 3.0 dan uzak dur abicim Cengiz Okkalı da 8 10 tane 3GX kullandım 4 5 tanesinde böyle sorunlarla karşılaştım dedi, Cemil abide 3.0 yapınca modeli şaşırmaya başladı , Adnan abinin modeli düştü vs vs . aman abicim iyice 3.0 otursun sonra yükle bence, şimdi 3.0 daki hataları 3.1 çıkartarak giderirler ozaman 3.1 yüklenebilir belki , bu aynı piyasaya yeni çıkmış bir kasa arabanın makyajlandıktan sonra hatalarınında giderilmesi gibi :)