Align T-rex 500 dfc kırım :(

Cahit Kaş' Alıntı:
Benim raptorda plastik parça karbon parçaya vida ile tutturuluyor. Diyelim ki yapıştırdın. Sadece plastik parçanın kırılması durumunda nasıl çıkarılıyor.
Cahit Bey,

Tail boom support bahsediyoruz herhalde doğru mudur ? Bence vidalı ise hiç yapıştırmayın. Şayet dediğiniz gibi yapıştırıp sonradan çıkarmak gerekirse de dremal ile plastik parçayı kesip karbonu çıkarmaktan başka bir çare kalmaz diye düşünüyorum ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ahhh ahhh siz şu gençler yokmusunuz :D İçinizdeki heyecan inşallah hiç bitmesin ama azıcık dizginlensin :laugh:

Model gayet iyi toplanmış gibi, tebrikler Safak :thumbup: Ama servo kolların vidalarının eksik olması gerçekten büyük bir süpriz :eek: Neyse ki bir şey olmamız ;)
Uçuş öncesi alınan güvenlik önlemleri (baret) gözümüşten kaçmadı :D
Yanlız invert çıkışlar hala burundan. Bu nedenle model çıkışta aşağıya doğru irtifa kaybediyor :-\

baret şart mehmet abii :) elevatorun vidasını takmamısım abi ama iyiki cıkmamıs evet taklaları yine aynı atıyorum asamadım o engeli yan ve diyer turlu atmam lazım . ilker abinin gonderdigi butun parcalar isime yaradı sagolsun paller bile cok iyi cıktı ogulcan kardesimde sagolsun bana servo kolu ve alyan seti almıs hediye etti cok mutlu etti beni :) mehmet abi yozgata basınızaa bela olmaya geliyorum :D :laugh: :laugh:

safak bozdag' Alıntı:
baret şart mehmet abii :) elevatorun vidasını takmamısım abi ama iyiki cıkmamıs evet taklaları yine aynı atıyorum asamadım o engeli yan ve diyer turlu atmam lazım . ilker abinin gonderdigi butun parcalar isime yaradı sagolsun paller bile cok iyi cıktı ogulcan kardesimde sagolsun bana servo kolu ve alyan seti almıs hediye etti cok mutlu etti beni :) mehmet abi yozgata basınızaa bela olmaya geliyorum :D :laugh: :laugh:
Desene güzel bir modelci destekleşmesi olmuş :yuppi: Bu arada ne demek bela Safak, yeter ki gelin :D :laugh:

Bende ilk invert imi denedim. Ve tak tak tak %p cok zevkliymis :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Harika haber Bulut :thumbup: Tebrik ederiz, bundan sonra devamı gelir artık :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Gözünüz aydın Bulut Bey, tebrikler. :thumbup:

Çok teşekkürler :)p

Çalıştım, sabır ettim ve korkmadan denedim. Sonucunda ise tek seferde yapabildim :RCKolik:

Türker Bey'in dediği gibi: "V922 simülatör gibi."

Ve bence bu işte önemli bir adım, :agreed: maliyeti açısından da çok uygun (ki buna bile güzel para harcadım). Yoksa büyük bir şeyle başlasaydım eğer şimdiye...

Bulut' Alıntı:
Çok teşekkürler :)p

Çalıştım, sabır ettim ve korkmadan denedim. Sonucunda ise tek seferde yapabildim :RCKolik:

Türker Bey'in dediği gibi: "V922 simülatör gibi."

Ve bence bu işte önemli bir adım, :agreed: maliyeti açısından da çok uygun (ki buna bile güzel para harcadım). Yoksa büyük bir şeyle başlasaydım eğer şimdiye...

Meraketme Yolda geliyor :)