[Anket]: [Video]: Mode 1 Kumanda stick moment ):

Helikopter uçurmaya başlarken mod 1 kumanda ile mi yoksa mod 2 kumanda ile mi başlardınız ?

• mod 1

Oy: 2 22.2%
  • mod 2

Oy: 7 77.8%
  • mod 3

Oy: 0 0.0%
  • mod 4

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

miki

Hezarfen Team
Arkadaşlar konuyudoğru yeremi açtım bilemedim :)
mehmet abi yanlış açmışsam yardımcı ol :)

konumuz en son yozgat etkinliğin de bi arkadaşımız :laugh: :laugh: mod 1 kumanda ile uçuş yapmıştı ve uçuşları da çok güzel di

malum bizde hepimiz mod 2 kullanıyoruz bende baya bi süre uçuş yapmıyacağım için sim çalışıyordum ve bugun bi video çekiyim dedim hemde kendimi bi dişarıdan izlemek açısından :) Baya da bi gelişme olmuş bende :laugh:
sticklere baktığımız zaman bir çok harekette mod 1 çook avantaj sağlıyor.

bu video yu izledikten sonra yoruma bu işe başlarken mod 1 şeklinde ögrenmek isteyen kaç kişi olurdu bi değerlendirme alalım pamuk eller klavyeye :lollol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: Mode 1 Kumanda stick moment ):

Musti uçuşuna gelirsek gayet başarılı maşallahı var. %p
Mod 1 kullanımı sanki Mod 2 ye göre daha basit gibi
Hobiye bugün başlasam herhalde yine Mod 2 kullanırdım.
Bide bayağa uçmayacağım demişin yarına kadar herhalde ;)

[Video]: Mode 1 Kumanda stick moment ):

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Musti uçuşuna gelirsek gayet başarılı maşallahı var. %p
Mod 1 kullanımı sanki Mod 2 ye göre daha basit gibi
Hobiye bugün başlasam herhalde yine Mod 2 kullanırdım.
Bide bayağa uçmayacağım demişin yarına kadar herhalde ;)

abi iyi dileklerin çook teşekür ediyorum. :bravo:
gel seni mod 1 yapalım yarın uçuşa gidelim :)

Yok Musti ben Modumla memnunum ben almıyim canım.... ;D
Ayrıca havada bozuyo yarına :(

Ben ilk başta mode 1 le başlamıştım o zaman tabi pek bilgim yoktu meğerse bizde mode 2 kullanılıyormuş, hatta hep uçuşlarım noise in di heli bana bakardı :) ( 4 kanaldı tabi mode 1 zamanı) . Sonra tavsiyelerle mode 2 ye geçtim ve kuyruktan uçmaya başladım simülatörde kullanmıyordum, zor bir alışma dönemi geçti kendi açımdan ama artık mode 2.

Turker yillar Sonra stick tutusunu degistirir, sen modu degistirirsin :laugh: Arkadaslar yillar suren calisma sonrasi azicik bir seyler yapar gibi olduk, bu tur reset gerektiren seyler ile insanin kafasini bulandirmayin rica edecegim :lollol: :lol:

Bu arada ucus bence gayet basarili. Anlasilan artik bizden birileri de pek yakinda Mode-1 ucmaya baslayacak :bravo: :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Turker yillar Sonra stick tutusunu degistirir, sen modu degistirirsin :laugh: Arkadaslar yillar suren calisma sonrasi azicik bir seyler yapar gibi olduk, bu tur reset gerektiren seyler ile insanin kafasini bulandirmayin rica edecegim [emoji38]lol: [emoji38]

Bu arada ucus bence gayet basarili. Anlasilan artik bizden birileri de pek yakinda Mode-1 ucmaya baslayacak :bravo: :halay:
Mehemt abu dogru diyisun hatta yozgat donusu baya bi sohbet etmistik bu konu ile alakali :) bi heves geldi iste ama mod 2 alisip mod 1 biraz kafa karistirici oluyor acikcasi ama acaip pratik oluyor :) yanima bi yandas bulsam gazi alip devam edicem de kimse yanasmiyo
Anca gidip dunkan la ucucaz heralde [emoji4] [emoji1]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Helal olsun . destekliyorum semi Mustafa...

Mustafa bak benimde kafamı karıştırdın şimdi, hazır pilotajı resetlemişken denesem mi acaba :laugh:

Huyum kurusun denemeden birşey diyemem, iş çıktı yine başıma :lol: :lol: :lol:

[emoji1] [emoji1] özellikler yan tic toc lar sahane oluyor abi bi dene bakim sende nasil olacak [emoji1] [emoji1] [emoji1]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten mod1 in bütün olayı aileron tic toc :) Tek el havada, dunkan styla...

Diğer hareketlerde nasıldır, bir artısı var mıdır bilemiyorum...