Arduino ile Scale Kokpit için ekran.

Ben bu arduino'dan gerçekten korkmaya başladım. Bizim baraja taksak barajı bizden daha iyi işletir diye düşünüyorum. İşimizden olucaz bu gidişle. :lol:

Neyseki Zafer beyin su konularında henüz bir çalışması yok. :laugh:

Ben artık hiç bir şey yazmıyorum, sormuyorum! Peki neden? Çekememezlikten!.. :p

Omer Erkan' Alıntı:
Ben artık hiç bir şey yazmıyorum, sormuyorum! Peki neden? Çekememezlikten!.. :p

Bugün Fuat Avni Twitter hesabından açıklama yaptı. Arduino sistemlerinin büyük hissedarının adı ve soyadının baş harfleri Z ve Ş imiş!!! Ayrıca aynı şahıs adlı firmanın büyük ortağıymış. Valla Fuat Avni'nin yalancısıyım. Bu ZŞ değişik sosyal ortamlarda millete Bonzai gibi Arduino ve Direnc.net verip bağımlılık yaratıyor, kârına kâr katıyormuş. :lol:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bugün Fuat Avni Twitter hesabından açıklama yaptı. Arduino sistemlerinin büyük hissedarının adı ve soyadının baş harfleri Z ve Ş imiş!!! Ayrıca aynı şahıs adlı firmanın büyük ortağıymış. Valla Fuat Avni'nin yalancısıyım. Bu ZŞ değişik sosyal ortamlarda millete Bonzai gibi Arduino ve Direnc.net verip bağımlılık yaratıyor, kârına kâr katıyormuş. :lol:
Evet, evet, hatta bahsedilen kişi, tam adı Zui Şueng olan bir Çinliymiş :laugh: .

Zafer SAHIN' Alıntı:
Evet, evet, hatta bahsedilen kişi, tam adı Zui Şueng olan bir Çinliymiş :laugh: .
Çin dilinde bildiğim kadarıyla özel isimleri de başka dillere çeviri yapmak gerekiyor.

Mesela bildiğim bir Zui var Türkçe'si Zafer
Sonra Şueng de Şahin demekmiş mesela :laugh: Çok enteresan bir dil. :lol:

Zaferciğim, yakında siparişleri almaya başlarsın artık. Ellerine sağlık. :thumbup: :saygilar:

1" ekran ile radar görüntüsü denemem...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Saat 11 yönünden bir cisim yaklaşıyor kaptan. ;D ;D :saygilar:

Zafer SAHIN' Alıntı:
1" ekran ile radar görüntüsü denemem...
Zafer bey o radarda gözüken nokta Sümer abi olmasın, galiba oraya geliyor. :laugh: :lol: :lol:

Elinize sağlık bence çok şık olmuş. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Zafer bey o radarda gözüken nokta Sümer abi olmasın, galiba oraya geliyor. :laugh: :lol: :lol:

Elinize sağlık bence çok şık olmuş. :bravo:

Puhaaaaahoohaahaaaa..... :lol: :lol:.....Nerden bulursun böyle esprileri bilmem ki Türker kardeşim........Yarıldım............ :lol:
Zafer hocam ellerine sağlık , bence yavaş yavaş ama o kadar tatlı bir şekilde ilerliyor proje..........

Evet o nokta benim! Projeyi çalmaya gidiyorum! :D :lol:
Çok güzel olmuş. Bence sabit çizgiler biraz daha soluk çizilebilirse daha gerçekçi olacak. Sonraki adım, bunu US sensör shield ie birletirip gerçek ultrasonik radar yapmak olmalı! :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Evet o nokta benim! Projeyi çalmaya gidiyorum! :D [emoji38]
Çok güzel olmuş. Bence sabit çizgiler biraz daha soluk çizilebilirse daha gerçekçi olacak. Sonraki adım, bunu US sensör shield ie birletirip gerçek ultrasonik radar yapmak olmalı! :D
Yok artık [emoji122] [emoji122]