Başlangıç için helikopter önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutlusari81

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar ben başlangıç olarak 4 kanallı bir helikopter almak istiyorum ileriki zamanlarda kamera bağlayıp kullanmak istiyorum. başlangıç aşamasında 4 kanallı önerebileceğiniz bir ürün var mı? aklımda WLToys V911 var ne dersiniz başlangıç için uygun mudur? bu arada fiyat aralığım max 200 tl. bu WLToys V911 kaç metre yükseklikte uçurabilirim arkadaşlar. Kusura bakmayın çok soru sordum şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

4 Kanallı başlangıç için helikopter önerisi

Mutlu Bey,

Üyelik sonrası size özelden gelen mesajda da belirtildiği üzere, keşke sorunuz ile ilgili direkt konu açmadan önce bir selam verip, kısaca kendinizi tanıtsaydınız.

Diğer taraftan forum olarak 4 kanal model önermiyoruz. Ne öneriyorsunuz derseniz, detaylar ekte.

Bir de lütfen soru sormadan önce yapılan paylaşımları bir zahmet okuyun...

NOT: Konu başlığı Yönetim tarafından değiştirilmiştir.

İlk öncelikle kusuruma bakmayın löp diye daldım konuya. Adım mutlu düzceliyim 22 yaşındayım. uzun zamandır beklediğim fırsatları değerlendirmek için buradayım :) Size iki sorum olacaktı ben sitesindeki ürünü nerden temin edebilirim? Birde kameralı ve kamerasız olmak kaydıyla 6 kanallı önerebileceğiniz heli fiyatları nelerdir. Çok teşekkür ediyorum

Şu an alman gereken bir adet wltoys v977 hem 4ch hem 6ch uçma özelliğine sahip beklemek istemiyorsan forumda 2. El oluyor arada 1 ay kadar beklerim dersen dan temin edebilirsin. Tabi birde sim kumandası lazım ama v977 sim kumandalı modelide var osa bir tercih olur

Amaç kamera ise helikopter yerine multicopter seçilmelidir. Helikopterde kamera ile net görüntü almak çok zor olur. Devamlı her tarafı oynayan bir model ile görüntü çekmek için çok pahalı kamera stabilazatörleri gerekli. (Pahalılık göreceli kavram tabi) O yüzden 250 lik quad konularına bakmanızı tavsiye ederim , orası gerçekten bir bilgi deryası oldu.

çok teşekkür ederim başlangıç olarak simülasyon kumandası ile real flight g4.5 de öğrenmek daha mantıklı geldi. Bana önerecebileceğiniz hızlı bir şekilde getirttirebileceğim kumanda mevcut mudur?

mutlu sari' Alıntı:
çok teşekkür ederim başlangıç olarak simülasyon kumandası ile real flight g4.5 de öğrenmek daha mantıklı geldi. Bana önerecebileceğiniz hızlı bir şekilde getirttirebileceğim kumanda mevcut mudur?
Mutlu kardesim soru sormadan once rica etsek daha onceki paylasimlara Bir goz atar misin. Burada "Balik vermiyoruz, AMA tutmayi ogretmeye calisiyoruz" ;)

Merhabalar helikopter hobi dünyasına katılmak istiyorum. smya x5c modeli adım atmayı düşünürken uzun araştırmalar sonucunda ileriye dönük bir model amayı düşünüyorum. Dağcılık sporuyla uğraşıyorum ve stabil bir görüntü almak için dji phantom serisini araştırıyorum. Tr de malesef fiyatlar epeyce yüksekte ve yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Soruma gelince linkte görünen seti tavsiye eder misiniz? bu setle ne kadar menzilde görüntü alabilirim? farklı set model ya da alışveriş site önerileriniz var mıdır? şimdiden teşekkürler

Halil bey, oncelikle konu helikopter ile ilgili ama siz Quadro ile ilgili soru sormussunuz. Sordugunuz cogu sorunun da cevabi forumda mevcut.

Lutfen oncelikle forumda gerekli arastirmayi yaptiktan sonra hala net olmayan hususlar var ise, ilgili yere mesaj / konu ile sorunuzu sorunuz. Anlayisiniz icin Tesekkur ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...