Baştan sona skyhunter doğuyor :)

ve en sonunda sorunu ortadan kaldırmayı başarabildim:hoppa::halay::thumbup:
servoya bağlı ana kabloyu servo kartı üzerinden söküp kendi yaptığım uzatılmış kabloyu lehimleyerek sorun ortadan kalkmış oldu. sizlerde uzatmalarda sorun yaşarsanız kablonuzu eksiz tek parça halinde servo kartına lehimleyerek biricik servolarınıza yeniden hoş geldin diyebilirsiniz:lollol::RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mevzuyu "kalitesiz konnektörlerin direnci" diye bağlayabilirmiyiz?

hayırlı olsun uğurlu olsun :) ne zamandır takip ediyordum sorunun çözüldüğüne sevindim :) maiden ne zaman kısmetse :halay:

• Beğen
Tepkiler: serhat temelli
hayırlı olsun uğurlu olsun :) ne zamandır takip ediyordum sorunun çözüldüğüne sevindim :) maiden ne zaman kısmetse :halay:
sağolasın çok teşekkür ederim :D uçak günden güne tamamlanıp maiden günü yaklaştıkça heyecanım katbekat artıyor.:lol: Nasipse önümüzdeki hafta havalandırıcam inşallah:D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç
uçağı yaparken iyiydide iş uçurmaya gelince titremeye başladım:rolleyes:.malum ilk uçağım ve ilk uçuşum. 1.2ghz video alıcı verici ve ekran,kamera almıştım birazda ona güvendiydim ancak vericide sanırım bir sıkıntı var aldığım kişiye iade edicem.
pixhawk aldım ama henüz devreye geçirmedim. yani iş benim simülatör pilotajına kaldı:lol:. uçak arkadan pervaneli olunca bungeemi tasarlasam diyorum.
birde uçağa elimde gaz verdiğimde hafif burunu aşağı doğru yöneltiyo bunu havada kontroller toparlar mı yoksa direk toprağa gömülür mü? :eek:

Bence sen en iyisi bir Bursa buluşmasına @Ali Yalçın yanına git. Onlar sana maiden konusunda yardımcı olurlar. Hem de bu vesileyle Bursa ekibi ile tanışmış olursun :)

• Beğen
Tepkiler: serhat temelli
Bence sen en iyisi bir Bursa buluşmasına @Ali Yalçın yanına git. Onlar sana maiden konusunda yardımcı olurlar. Hem de bu vesileyle Bursa ekibi ile tanışmış olursun :)
hemmen yazdım mesajımı teşekkür ederim:) @Mustafa Koç arkadaşımızda yunuseli hava alanında uçuş yapılabiliğini söyledi kocaa hava alanımız varmış rc için bende çayır çimen arıyodum google maptan:lol: