BLADE mCP X BL BNF Micro Heli Ürün Inceleme

Bugün gümrük den çıktı gözüküyor küçük oyuncağımız :) izmire sevk edilip de yarın teslim alabilirsem maiden flight çekip yüklerim :) piller daha önce geldi sonradan sipariş etmiştim halbuki akşam şarj edeyim kumanda da gerekli ayarları yaptım ... yalnız bu konuda horizon un bir hatası var hazır ayar dosyasını dx8 ve 18 için paylaşmış sd card olan dx7s için neden böyle bir zahmette bulunmamış anlamıyorum dx8 in ayarlar dosyasını denedim tabiki hata verdi :) ... manuel yaptık artık bir sorun yok şimdilik.

kadir kocaman' Alıntı:
Bugün gümrük den çıktı gözüküyor küçük oyuncağımız :) izmire sevk edilip de yarın teslim alabilirsem maiden flight çekip yüklerim :) .......
Hadi bakalım Kadir Bey inşallah %p

evet sayın arkadaşlar,,, bu ülküde ki gümrük mevzuatına sövmeye kalksam zaten hepiniz ağzınızı bozuyorsunuzdur ben de ek birşey söylemeyim :) helikopter malesef üelime geçmedi henüz paşaların göndermelerini bekliyoruz...ırak dan nükleer başlık isteseydik 3 günde elimizde olurdu :) 7 gündür istanbuldan buraya helikopter gelmedi.

kadir kocaman' Alıntı:
evet sayın arkadaşlar,,, bu ülküde ki gümrük mevzuatına sövmeye kalksam zaten hepiniz ağzınızı bozuyorsunuzdur ben de ek birşey söylemeyim :) helikopter malesef üelime geçmedi henüz paşaların göndermelerini bekliyoruz...ırak dan nükleer başlık isteseydik 3 günde elimizde olurdu :) 7 gündür istanbuldan buraya helikopter gelmedi.
Aldığımız bir duyuma göre gelen talimat sonrası ne yazık ki gelen tüm kargolar "Gümrük Inceleme" ye giriyor. Mesela benim son 3 teslimatın hepsi de açılmış ve incelenmiş. buna bağlı olarak da Istanbul cıkması bazen 1 haftalık süreyi bile aşıyor. Bakalım bu sıkı kontrol ve denetlemeye ne kadar daha dayanacaklar :-\

bügünde hk dan aldığım yedek piller geldi arkadaşlar.

benim helikopter hangi cehennemde belli değil ... bu ptt nin yapacağı işe....

akan tekin' Alıntı:
bügünde hk dan aldığım yedek piller geldi arkadaşlar.
Maşallah diyeyim de Allah nazardan saklasın Akan Bey. Sizden nerede ise 1-2 hafta önce ben de aynı pilden sipariş ettim ama bana yarın teslim edeceklermiş :D

kadir kocaman' Alıntı:
benim helikopter hangi cehennemde belli değil ... bu ptt nin yapacağı işe....
Kızmak yok Kadir Bey ;) Bugün yarın gelecek inşallah. Ben de bekliyorum bir kargo ve sizinle aynı durumdayım ne yazık ki :-\ Neyse geç olsun ama güç olmasın inşallah %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Maşallah diyeyim de Allah nazardan saklasın Akan Bey. Sizden nerede ise 1-2 hafta önce ben de aynı pilden sipariş ettim ama bana yarın teslim edeceklermiş :D
Kızmak yok Kadir Bey ;) Bugün yarın gelecek inşallah. Ben de bekliyorum bir kargo ve sizinle aynı durumdayım ne yazık ki :-\ Neyse geç olsun ama güç olmasın inşallah %p

valla kızmamak elde değil Mehmet Bey, bugün torbaya eklendi yazıyor sanırım bu akşam gelip yarınada teslimi olur inşallah :)

Yahu arkadaşlar bu nasıl bir kalkıştır :bravo: :eek:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kulübe ben de katılmış bulunmaktayım ;) Bundan sonra micro dedin mi mcpx bl %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kulübe ben de katılmış bulunmaktayım ;) Bundan sonra micro dedin mi mcpx bl %p
Hayırlı olsun Rasim , bence model süper :) ilk uçuşu yaptın mı , ilk izlenimleri alalım lütfen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim , bence model süper :) ilk uçuşu yaptın mı , ilk izlenimleri alalım lütfen.

Abi canlı canlı yorumlarımı yazayım, bir dakika falan uçurdum :)

Öncelikle Spektrum kumandam ile mikro uçurabilmek büyük keyif ;) Paller dönmeye başlayınca sesi etkiledi diyebilirim. Benim ıvır zıvırları koyduğum boş sayılabilecek bi odam var, orda denedim ama önceki görüşlerime katılıyorum, her ne kadar mikro olsa da ev içinde anca hover oluyor, o da bana zevk vermiyor, araziye çıkmak lazım. Bir pitch pump denedim bi anda fırlıyor :D atiklik konusunda haklısın ama bana mı çok geldi bilmiyorum da %40 expo fazla... Ortada çok hissiz gibi. X3 te %25 expo ile uçuyorum. Bunda da o değere çekip bi deneyeceğim.

Tek sıkıntı sadece 1 lipo var. Heli gümrüğe takılmadı ama lipolar bayramdan sonra gelecekler gümrükteler şu anda...

Mikro candır, mcpx bl canandır diyor ve kaldığım yerden devam etmeye gidiyorum :D

Bu arada artık sadece 6 kanal modu var, elimin ayarını bozacak bir durum kalmadı 4kanal moduna alıp :laugh:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim,keyifle uçur.

Teşekkür ederim Tevfik abi, keyif veren bi mikro :) Tabii asıl keyif arazide, ev içinde aslanı kafese koymuşlar gibi tam gösteremiyor kendini :laugh: