[Davet]: 1. Geleneksel Eskişehir Buluşması // 17 Mayıs 2015 //

Çıtayı fazla yükseltmeyin seneye bizi zorlamayın , daha iyisini yapmak için :lol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Çıtayı fazla yükseltmeyin seneye bizi zorlamayın , daha iyisini yapmak için :lol:

Seneye mi? :( Biz daha erken gelmeyi istiyoduk :D :p

Emre abi hiç kordinat felan vermediniz. Belki günübirlik süpriz katılımcılar olur. Süprizlere açık değilmisiniz yoksa :embarras: :laugh:

Yok baya açığız sürprizlere. Ama Eskişehir'de uçuş alanı olarak baya bol seçeneğimiz var ve henüz hangisinde toplanacağımıza karar vermedik :) Hepsinin koordinatları kayıtlı, anında paylaşırım belli olunca. Hatta belki pazar günkü duruma göre bile değiştirebiliriz yerimizi.

Selamlar. İşlerin durumuna göre bende gelmeyi istiyorum. Günübirlik habersiz gelmek sıkıntı olmaz sanırım.

Emre Kaman' Alıntı:
Yok baya açığız sürprizlere. Ama Eskişehir'de uçuş alanı olarak baya bol seçeneğimiz var ve henüz hangisinde toplanacağımıza karar vermedik :) Hepsinin koordinatları kayıtlı, anında paylaşırım belli olunca. Hatta belki pazar günkü duruma göre bile değiştirebiliriz yerimizi.

Bende cumartesi gecesi eşim ile beraber istanbuldan erken yola çıkıp pazar günü geleceğim gibi gözüküyor. Herhangi bir aksilik çıkmazsa. akşamda saat en geç 6 gibi yola çıkarım. İstanbuldan Çorluya dönücem çünkü.

Çok memnun oluruz :) Ancak yine de en azından ctesi haber verirseniz çok iyi olur, kaç kişi olacağımızı kestirebilelim.

Bulusmaya 4 gun kaldi. Gecen cuma gunku 2,5 pili saymazsak 3 haftadir ucamiyorum. Heyecanla bekliyorum bulusmayi :) Ama iki kirik heli, eksik/yanlis gelen kargolar, bir turlu gelemeyen kargolar, tum parcalarin tek bi yerde stokta olmamasindan dolayi gereksiz odenen kargolar derken iki haftadir baya sıkıntı cektim. Hatta helileri satip motor almayi falan dusundum :laugh: Sonra hemen vazgecip helileri satmadan motor almayi dusundum, hanim bu durumdan hic memnun olmadi falan filan. Ucalim da bi acilalim, kafayi toparlayalim :D

Eskişehir ekibini tanıdıktan sonra bende katılmayı çok isterdım ama malum, benim ufaklık daha yeni doğdu. Cesaret edemıyorum onları bırakıp gelmeyi :)

Son 3 gün :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet arkadaşlar. Eskişehir buluşmasına çok az kaldı.

Bu buluşmada Türkiye'de ilk dünyada da sayılı olan bir ilke imza atmak için çalışmalarım sürüyor. [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Eğer denemelerim başarılı olursa ışallah Eskişehir semeların da güzel görüntüler olucak.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Evet arkadaşlar. Eskişehir buluşmasına çok az kaldı.

Bu buluşmada Türkiye'de ilk dünyada da sayılı olan bir ilke imza atmak için çalışmalarım sürüyor. [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Eğer denemelerim başarılı olursa ışallah Eskişehir semeların da güzel görüntüler olucak.
Valla çok heyecanlıyım bende bi an once gelsin diye iple çekiyorum merakla bekliyoruz :halay:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
...Bu buluşmada Türkiye'de ilk dünyada da sayılı olan bir ilke imza atmak için çalışmalarım sürüyor. [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Heliden uçağa geçen ilk modelci olmayacaksın inşallah Erhan. :eek:

Türkiye'de ilk, dünyada parmakla gösterilen falan deyince aklıma birtek o geliyor ama. :lollol: :lol: :lol: