[DIY]: LiPo'lu harici buji kızdırıcısı

Buji Kızdırıcısı deyip geçmemek lazım, bakınca insan ne özellikler ilave edebiliyoru :thumbup: :bravo: Ellerine sağlık abi :thumbup:

Bu muhteşem ürünlerin artık kesinlikle yurt dışına açılması gerekiyor abi :D Benzerlerinden eksiği yok valla fazlası var :halay:

Sümer abi, senin Noel babanın soyundan geldiğini düşünüyordum ama yanılıyorum muhtemelen. Sen motor stopu yüzünden zorunlu olarak dünyaya acil iniş yapmış, bu arada iniş takımlarını kırmış, hem iniş takımlarını tamir edebilmek hem de motoru tekrar çalıştırmak için 'buralarda neler bulabilirim acaba' diyerek tesadüfen modelcilerin arasına karışmış bir uzaylısın......
;D

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Sümer abi, senin Noel babanın soyundan geldiğini düşünüyordum ama yanılıyorum muhtemelen. Sen motor stopu yüzünden zorunlu olarak dünyaya acil iniş yapmış, bu arada iniş takımlarını kırmış, hem iniş takımlarını tamir edebilmek hem de motoru tekrar çalıştırmak için 'buralarda neler bulabilirim acaba' diyerek tesadüfen modelcilerin arasına karışmış bir uzaylısın......
;D

Bana bak, arada laf sokma valla fena yaparım! :p :D

Aha, işte foyan ortaya çıktı... :p :lol: :lollol:

Tamam tamam. Bi kere motor stopu diil. Planlı iniş. Ayrıca iniş takımı kırılmadı. Azıcık çizildi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sümer abi çok güzel bir proje olmuş.Acaba düşünüyorum da buji kızdırıcı projesinin yanına bir de starter eklenebilir mi? Yani şöyle düşünün lipo ile hem sizin yaptığınız buji kızdırıcı besleniyor hem de starter besleniyor.Elektronik ve yazılım bilgim iyi olsa ben de yapmak hatta öğrenmek istiyorum.Bir acemi yapabilir mi böyle birşeyi? Selamlar.

Tamer'ciğim kızdırıcının 3S LiPo'sundan startere bir kablo çekip halledersin ama o kablo salatası pervanenin yakınında hiç hoş durmaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi