[Duyuru]: THK Sertifikasyonu Ön Talep Toplama

Sümer Yamaner' Alıntı:
Uçak mı heli mi?! :lol:
Sümer abi şimdi sende uçak sertifikası olduğuna göre herhalde heli sertifikası alırsın öyle değil mi ?

Model lazımsa getireyim abi. :laugh: :lol: :lol:

Not : Gerçi ben Sümer abi de zaten olduğundan şüpheleniyorum ;D

:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün' Alıntı:
Sümer abi şimdi sende uçak sertifikası olduğuna göre herhalde heli sertifikası alırsın öyle değil mi ?

Model lazımsa getireyim abi. :laugh: :lol: :lol:

Not : Gerçi ben Sümer abi de zaten olduğundan şüpheleniyorum ;D

En son bir iki sene önce denemiştim 450 ile. Sadece tail in hover yapabiliyorum (videodakinden farkım yok). Çok çalışmam lazım! :p

Evet arkadaşlar şunun şurasında 16 Ekim 5 gün kaldı :thumbup:

Sertifika almayı planlayan arkadaşlar ödemeye yaptıktan sonra dekontu ve gerekli diğer belgeleri getirmeyi unutmasınlar %p

Bu arada son katılım durumlarında değişme olanlar varsa, yani yeni katılımlar güzel olur :RCKolik:

Uçağın fotoğrafını burada görmüştüm, videosunu başka yerden izledim. Harika bir uçak, kırımsız uçuşlar dilerim:)

Abilerim bende katılıyorum, hem ticaret hem ziyaret olsun hemde bir İstanbul havası alalım. Sümer Abi sağolsun çok yardımcı oldu. 50cc modeli nasıl siğdırırım arabaya bilemediğim için başka bir model buldum. Gyrolu bir trainer köpükten. [emoji3] RTF sorun olmazsa bununla katılacağım sığarsa uçağıda getireceğim. Onuda bir inceleriz en azından. [emoji4]

Uçuş festivali iptal olunca görüşememiştik kısmet bugüneymiş. [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vay Doğuş senden uzun bir sure sonra bir mesaj almak gercekten sevindirici. Nerelerdeydin, kayıplara karıştın :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay Doğuş senden uzun bir sure sonra bir mesaj almak gercekten sevindirici. Nerelerdeydin, kayıplara karıştın :D

Abi benim mezuniyet yılım o nedenle pek uğrayamadım abi yazında tatiller anca. Şimdide başımı derslerden kaldıramadım. Ama zaman buldukça inşallah abi [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kolay gelsin Dogus. sadece arayı bir daha bu kadar acmayalım kafii :D

100 TL EFT sini yatirdim,
Adli Sicil kaydini cikarttim arşiv kayıtlı,
Fotosu, Nufus cüzdan örneğide hazır,

Eh şimdi pazar günkü eğlenceyi bekleme kaldı birtek :thumbup:

Bülent abinin son anda atölyesinden kaptigim P51 Mustang ilemi geleyim yoksa sakata atmayip Low Wing ilemi geleyim daha karar viremedim tabi :D
Belki ikisinide getururum nasilsa bagaj derdi yok :)