[Duyuru]: THK Sertifikasyonu Ön Talep Toplama

Gercekten sahane bir gundu. Oncelikle Hazerfen ekibine misafirperverlikleri icin cok Tesekkur ederiz :thumbup:

Sumer abimizin C130'u basarili bir sekilde uctu :halay: Resimler ve videolar yarina hazir olur insallah :halay:

Bu hafta gelemedik diye uzulenler icin yakinda cok guzel bir haberimiz var, bizi izlemeye devam edin :RCKolik:

Bravo Mehmed'im... :bravo: Demek bugün harika geçti...O güzel haberi de sabırsızlıkla bekliyorum :thumbup:
Sümer abimin maideni de yarın fırsat bulabilirsem , gündüzden seyrederim inşallah.... :hoppa:

Güzel bir gün geçirdiğinize sevindim abi :thumbup:
yarın görsel ve videoları bekliyoruz, ayrıca sürpriz açıklamanı da merak etmedim değil :-\
Buluşma ise keşke yakın olsaydık :(

Tüm Hazerfen ekibine misafirperverlikleri için teşekkürler. :thumbup:

Ortam çok güzeldi, çok keyif aldık. :hoppa: :hoppa:

Darısı nice buluşmalara inşallah. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Tüm Hazerfen ekibine misafirperverlikleri için teşekkürler. :thumbup:

Ortam çok güzeldi, çok keyif aldık. :hoppa: :hoppa:

Darısı nice buluşmalara inşallah. :RCKolik:
Bizde sizlerin gelişiyle çok keyif aldık abicim..
Herzaman bekleriz.. :saygilar:

Hezarfen RC Klübü Yönetimi'nde duyuru:

THK model uçak sertifika programına katılan modelci arkadaşlarımızdan,sertifika almaya hak kazanan modelcilerin sertifikaları tarafımıza ulaşmıştır.Hezarfen Rc Club dan teslim alabilirler.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hezarfen RC Klübü Yönetimi'nde duyuru:

THK model uçak sertifika programına katılan modelci arkadaşlarımızdan,sertifika almaya hak kazanan modelcilerin sertifikaları tarafımıza ulaşmıştır.Hezarfen Rc Club dan teslim alabilirler.
Bilgilendirme için teşekkürler abi.

Fakat bizim gibi şehir dışında katılanların bunları nasıl teslim almalarını bekliyorlar acaba ? Kaldı ki o gün sorduğumuz da, sertifikaları adreslere göndereceğiz dediler ve sırf bu iş için orada kendilerinin karar verdiği Extra 25 TL (Kargolama bedeli) bizlerden topladılar. Herhalde bu kısım unutulmuş olsa gerek. :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bilgilendirme için teşekkürler abi.

Fakat bizim gibi şehir dışında katılanların bunları nasıl teslim almalarını bekliyorlar acaba ? Kaldı ki o gün sorduğumuz da, sertifikaları adreslere göndereceğiz dediler ve sırf bu iş için orada kendilerinin karar verdiği Extra 25 TL (Kargolama bedeli) bizlerden topladılar. Herhalde bu kısım unutulmuş olsa gerek. :rolleyes:

Bu konuyu sorup bilgi vereceğim Mehmet'ciğim.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu konuyu sorup bilgi vereceğim Mehmet'ciğim.

Abi yazmaya fırsatım olmadı ama arada İsmail ile konuştuk. Hadi bey alınan bu ücretin "Pul ve zarf parası" !!! olduğunu söylemiş. Ortada bir yanlışlık var ama kaynağı neresi tam anlayamadık. Yani İsmail konuyu takip ediyor abi. Bir de senin vaktini gereksiz yere almış olmayalım.

Bizim extra verdiğimiz paranın izine rastladık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bizim extra verdiğimiz paranın izine rastladık.

Bu kadar pula şimdiye çoktan eline geçmiş olması gerkirdi abi, 20 X express :lollol: :lol: :lol:

Abi bende ulaşamadım hiç bir yere keşke başta İstanbuldan birisina rica edip bize gönderimini sağlasaymışız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi