Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Evet az sonra dedim bi gün geçti, ama ancak oldu. Dün yeni keşfimiz sahamızdaydık. Buyrun;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yeni yerimiz gerçekten güzel, yolu çok az bozuk kışın bize sorun çıkartabilir fakat uçuş alanı şimdiye kadar bulabildiğimiz en güzel yer, burada uçmak da ayrı bir zevkli:halay:
Abi yeni mekan güzelmiş, Mesut abiye yere desen, yere vuracak valla hiç tereddüt etmeden indi aşşağı ?
Ali, o an Emre beni denemek istemiş sanırım ama sanki ben Emre yi denemiş gibi olmuşum:lollol:

Son düzenleme:
Eskişehir de görmediğimiz kadar güzel bir alan bulmuşsunuz, hayırlı olsun kırımsız güzel uçuşlarda kullanın inşallah yeni alanınızı.

Alan tanıtımı ve uçuş videosu içinde tebrikler. O 570 te sahibini iyi bulmuş eline sağlık Mesut abi :thumbup:

Eskişehir de görmediğimiz kadar güzel bir alan bulmuşsunuz, hayırlı olsun kırımsız güzel uçuşlarda kullanın inşallah yeni alanınızı.

Alan tanıtımı ve uçuş videosu içinde tebrikler. O 570 te sahibini iyi bulmuş eline sağlık Mesut abi :thumbup:

Teşekkürler Mustafa yolun düşerse bekleriz, beraber yeni sahamızın keyfini çıkarırız.:D

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ATICI