Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi
Bugün Eskişehirin havası harikaydı çok güzel uçuşlar yaptık, bu güzel günde bizlere katılarak günümüzün daha da güzel geçmesine sebep olan Osman arkadaşımıza, kızı Melis ve oğlu Edis'e de çok teşekkürler:halay: Büyük küçük bir çok helikopter uçurup misafirlerimizin dikkatini çekmeye çalışsak da minikler en çok @Ahmet ATICI abinin bol kırılmış uçağını sevdiler:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::):):):):)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Bu arada geçen hafta 'istemeden' kırdığımız uçak bu hafta tekrar havadaydı :D Ahmet abi toplamış, getirdi. Bu uçak-CApon yapıştırıcısı arasındaki ilişkiye uyuz oluyorum. Her derdin devası bi tek şey olamaz bu dünyada... :D

Neyse, Ahmet abi bugün uçağıyla iki uçuş yaptı (bize vermedi, akıllı adam) Önümüzdeki aydan itibaren iki günlük iniş workshop'ları düzenlemeyi planlıyoruz. Herkes kendi uçağı ile katılacak, ilk gün teorik, ikinci gün pratik eğitim ve çalışmalar yapılacak. Fiyata yeme-içme, konaklama dahil olacak. Fiyatlar netleşince bilahare haber vericez :lollol::lollol:

Ömer Erkan

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bugun yine sahadayız. Hava mis, ortam sahane 😄 12 pil temiz ☺
...
Biz de dün sahadaydık. Hava mis, ama tuzak kurup kuş (saka falan herhalde) yakalamaya çalışan az gelişmiş birisi yüzünden ortamın tadı kaçtı. Birer uçuştan sonra oturduk.

Bu arada geçen hafta 'istemeden' kırdığımız uçak bu hafta tekrar havadaydı :D Ahmet abi toplamış, getirdi. Bu uçak-CApon yapıştırıcısı arasındaki ilişkiye uyuz oluyorum. Her derdin devası bi tek şey olamaz bu dünyada... :D
O cazibeye dayanamıyacaksınız!... Hepiniz uçakçı olacaksınız!...:coolxf:

...
Fiyata yeme-içme, konaklama dahil olacak. Fiyatlar netleşince bilahare haber vericez :lollol::lollol:
Hoca lazım mı, hoca?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugun yine sahadayiz 😎 Hava mis, ortam sahane 😄 12 pil temiz ☺
Rekor üstüne rekor kırıyorsunuz maşallah :thumbup:
Bugün Eskişehirin havası harikaydı çok güzel uçuşlar yaptık, bu güzel günde bizlere katılarak günümüzün daha da güzel geçmesine sebep olan Osman arkadaşımıza, kızı Melis ve oğlu Edis'e de çok teşekkürler:halay:
Ohhh ekip gittikçe büyüyor mu ne :D
Yalan olmasın, uçak bu haftaya yetişmez diye düşünmüştüm ama maşallah Ahmet hızlı davranmış %p

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Ahmet abi toplamış, getirdi. Bu uçak-CApon yapıştırıcısı arasındaki ilişkiye uyuz oluyorum. Her derdin devası bi tek şey olamaz bu dünyada... :D
Bunlar daha iyi günlerin Emre 😢 Daha Ahmet abi yeni uçakçı oldu, önümüzdeki günlerde epoksi denen zımbırtıyı kullanmaya başladığında asıl macera o zaman başlayacak. :laugh:

Buyrunuz birkaç senaryo :

- Arkadaşlar bakın pervanem kırılmıştı, epoksiden kırılan kısmını tamamladım, ( Acilen gözlüklerinizi göze takın, fırlıyor...... ;D :coolxf: :coolxf: :coolxf: )
- İniş takımım koptuydu, epoksiden komple yeniden döktüm,
- Depo delindi, dert etmedim epoksi kovasına batırıp çıkardım,
- Mutfak tezgahı delindi, yeni tezgah yaptım,
- Oğlana ödev verdiler Atatürk büstü çıkardım,
- Kızın doğum gününde bir önceki yaşının replikasını yapıp hediye ettim gibi uzarrrrrrrrrrrr gider....