Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Merhaba arkadaşlar, yılın en iyi havalarından birini bu gün denk getirdik sanırım:) Biz Ramazan'la sahaya erken gittik ve bir kaç uçuş yapdıkdan sonra Ahmet Abi saha ya teşrif etti:lollol:. Hemen elimize semaveri tutuşturdu çayı koyun dedi biz Ramazanla semaveri yaktık ve masaya geri döndük ve şok😱😱 Masada kocaman bir Trex700N duruyor, Ahmet abi filosuna yeni bir 700 nitro katmış ve maiden uçuşu için getirmiş, tabi bu bize de büyük bir sürpriz oldu. Hemen helinin sahada ünite ve açı ayarlarını yaptık ve maiden uçuşuna hazır hale getirdik. Gün bizim için heyecanlı ve güzel geçti aşağıya bu güzel günden birkaç foto bırakıyorum:D.
Bu arada Ahmet abi daha sürprizler bitmedi arkası gelecek çok yakında dedi🙄🙄 ama ser verip sır vermiyor. Bizde merakla bekliyoruz:lol::lol::lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hey maşallah 😍 Yakışır Ahmet abime 😎 Hayırlı olsun abi :) Diğer sürprizleride merakla bekliyorum :D
Teşekkür ederim kardeşim.Daha güzelleri sana olsun inşallah.Sürprizlere devam.:thumbup::thumbup::halay:
Hayırlı olsun .
vay vayy ne çıkınlar görülecek bakalım.
Teşekkür ederim kardeşim.Daha güzelleri sana olsun inşallah.Sen de kademe kademe bize yaklaşacak belki bizi bile geçeceksin .Bol bol simülatör çalış şimdilik .:thumbup::thumbup::halay:
@Ahmet ATICI gömü falan mı buldun, yoksa büyük bir mirasa mı kondun? Bu zamanda başka türlü bu heli alınmaz. Hayırlı uğurlu olsun! Aman dikkatli ol, kırımsız uçuşlar...
Çok haklısın Ömer abim, bu zamanda bizimkisi biraz çılgınlık.:lollol::lollol:Ama napalım bizimkisi de böyle bir tutku, elimizden geldiğince idame ettirmeye çalışıyoruz.:halay::halay::thumbup:

Ramazanla semaveri yaktık ve masaya geri döndük ve şok😱😱 Masada kocaman bir Trex700N duruyor, Ahmet abi filosuna yeni bir 700 nitro katmış ve maiden uçuşu için getirmiş, tabi bu bize de büyük bir sürpriz oldu.
Böyle süprizlere can kurban. :thumbup::heartxf:
Bu arada Ahmet abi daha sürprizler bitmedi arkası gelecek çok yakında dedi🙄🙄
Yeni model hayırlı uğurlu olsun @Ahmet ATICI kardeşim. %p Devamını merakla bekliyoruz. :yuppi:

Ahmet abi 700N'i koymuş masaya sonra " Mekanın sahibi geldi, siz çay koyun bakayim demiş. " :lollol:

Bugün itibariyle Türkiye'de kalan tahmini 20 nitro helinin 5'inin sahibi olan Ahmet abiyi " Nitro Heli Lobi Başkanı " olarak öneriyorum. :thumbup: :saygilar:

Ahmet abiye nitro heli çok yakışıyor. :heartxf: Palleri hiç yere değmesin, dumanı keyfi bol olsun inşallah. :RCKolik:

Ahmet abi 700N'i koymuş masaya sonra " Mekanın sahibi geldi, siz çay koyun bakayim demiş. " :lollol:

Bugün itibariyle Türkiye'de kalan tahmini 20 nitro helinin 5'inin sahibi olan Ahmet abiyi " Nitro Heli Lobi Başkanı " olarak öneriyorum. :thumbup: :saygilar:

Ahmet abiye nitro heli çok yakışıyor. :heartxf: Palleri hiç yere değmesin, dumanı keyfi bol olsun inşallah. :RCKolik:
Teşekkür ederim Türker'im.:thumbup::thumbup:Bana olan güveninize layık olmaya çalışacağım.:lol::lol::halay::halay:

Türker, tam tersi oldu aslinda biz çayı koyarken modeli çıkarmış. Arkamizi bir döndük 700N masada, ilk basta algilama sorunu yaşadık😄 hatta ben ahmet abinin Trex 600N diye pek ilgilenmedim sonradan masa ile helinin orantısi garibime gidince ayiktim duruma😊 masaya sığmıyor mübarek 🤪🤪

Biz Isparta ekibi olarak nitro yakıt internette çok pahalı olduğu için kendimiz yaptık. rapicon % 10 bir yerde var o da 600 tl. civarı başka bir yer daha var o da 1000 tl. Zaten yakıt satan yer kalmadı gibi birşey.

• Beğen
Tepkiler: kenan özendi
Pazar günü bi değişiklik yapalım dedik :) Kumandayı Emre'nin desteği ile tekrar canlandırınca P380 ile kaldığım yerden küçük birkaç uçuş yapayım dedim. En son ne zaman uçtuğumu hatırlamıyorum fakat birkaç yıl olmuş olabilir, hatta sanıyorum 2019 ekim bursa model havacılık festivaliydi, sonrasını tam hatırlamıyorum.

Neyse aslında videosu olan uçuş üçüncü uçuştu, yıllar geçince aradan, kumanda pili de ölünce, modelin pillerine güvenemedim. Yine de üç buçuk dk falan vermeye devam ediyorlar, bilmiyorum dört de verebilir fakat kullanılabilir kapasiteyi normalde %0 a kadar tüketmem lazımken güvenemediğimden %20-30 civarı iniyorum, durduk yere cutoff falan durumları olmasın, zaten çok zaman geçtiği için heyecan var bir de o eklenirse fazla olur.

Ahmet, Mesut, Ramazan üstatlara çok teşekkürler, haftaya da kısmetse bir düşüncemiz var. Sonrası kader kısmet :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol