F450 Drone Toplamak

kardeşim bi süredir forumda bende gezinip duruyorum ama nedense konuya hakim abiler kardeşler sürekli bi hazır cevaplılık ile seni karşılıyor ve sürekli bir alaycı üslup var, yani benim sorularıma göre çok daha güzel daha profesyonelce sorular soran bi arkadaşa bile böyle yaklaşmak hiç hoş değil, yani motoru sen üretsen, bu kontrol kartlarını sen üretsen egonu anlarım kardeşim ama bunlar biraz mühendislik biraz da terim bilgisi senin yapabildiğin elinden gelen koca bir bebeğin puzzle oynaması yani, kahvede iyi okey oynayan, iyi batak bilen birisi ile aranızdaki tek fark siz okey yada batak değil bu dronla oynuyosunuz, parçaları doğru yere yerleştirip, oyunu (devre elemanlarını sağlamlık güç vs) iyi takip ettiğinizde kazanıyosunuz. Tamam basite indirgemek değil niyetim ama bakın lütfen biraz daha insanları özendirerek yaklaşın... Bugünün gençleri yarının babaları, hanginizin babası teknoloji ile büyüttü sizi yeniliklerle büyüttü, bugün burada kazanacağınız bir kişi gelecekteki bilim insanlarımızın babaları dedeleri olabilir

Yasin bey bizleri EGOLU bulduğu için aramızdan ayrılmak zorunda kaldı.
Lütfen kimse yukarıdaki mesajını dikkate alıp da cevap vermek için zamanını harcamasın...

sevgili mehmet abi

forumun kalite, düzen ve itibarı hususundaki ilgili şahsiyete karşı göstermiş olduğunuz ivedi ve yerinde cevaplarınız için gönülden teşekkürü kendime borç bilirim.

sevgi ve saygılarımla

şakir polay

sevgili mehmet abi

forumun kalite, düzen ve itibarı hususundaki ilgili şahsiyete karşı göstermiş olduğunuz ivedi ve yerinde cevaplarınız için gönülden teşekkürü kendime borç bilirim.

sevgi ve saygılarımla

şakir polay
Sevgili Sakir hocam,

Malum hepimiz Özellikle yeni başlayan arkadaşlara yukaridaki iddiaların aksine mümkün olduğunca olumlu yaklaşmaya çalışıyoruz.

Ama hiçbir çıkarı olmadan gece gündüz her fırsatta yardım etmeye çalışan siz değerli arkadaşlarımıza bir iftara atılırsa, işte o zaman o kişi ile yollarımızı ayırmaktan başka bir çaremiz kalmıyor ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: Şakir Polay