Goblin 570 Setup Oluşturma

Cerez merez hepsini denedim. Chrome ve safari girmiyor siteye. Eskiden hic baglanmiyordu, bir iki haftadir falan 503 diye bir hata aliyorum.

Öncelikle hayırlı olsun diyim güzel bir model ben nerede ise 2 senedir kullanıyorum Şuanki sistemim nerdeyse 700 sınıfı modelden hem daha fazla bi sese ve zevke sahip çokda memnunum
Kullandıpım ekipmanlar
Xnova motor 1120 kv olandan ve castle 120 hv esc Kullanıyorum ve optipower lipo kullanıyorum.
muazzam derece memnunum ne castle dan yana ne xnovadan yana hiç bir sıkıntı yaşamadım bu güne kadar

site olarak ta şuan alımdan ve kargodan sıkıntı yaşanmayan en biline iki site var biri midland site linki :
diğeride fastlad site linki :

ikisinden de üyelik açarak fiyatların kıyaslamasını yapabilirsin giriş yaptığın zaman fiyatlar düşüyor çünkü, fiyat olarak hangisi uygun ise ordan tercih edebilirsin sıkıntı yaşamazsın hatta çevrende alış veriş yapacak olan var ise birlikte alabilirsiniz en azından kargonuz uyguna gelir.

Şuan kontrol ettiğim de iki sitede aktif durumda.

Emre Kaman' Alıntı:
Yav bende acilmiyor midland'in sayfasi aylardir. Ben de site gumledi falan diyordum. Acaba girebilen var mi modelhelicopters.com'a?
abi link yanlış ondan giremiyousn buraya yazdığın gibi ise

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:

Yok yav, alışkanlıktan com yazmışım. co.uk aslında giremediğim. :)

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
Vay aylar, hatta yıllar sonra :laugh: az önce siteye giriş yapabildim :eek: :rolleyes: :yuppi:

Gerçi 3 Martta site yüzünü de yenilemişler. Kimbilir belki sorunu da çözdüler. Bakalım görelim ne kadar bağlı kalacağız ;)

Abilerim maalesef aradıklarım orada da yok, Xnova 4025-1120kv, Hobbywing 120A v4, Brain2 ve bunlar fastlad'de yok maalesef.

Doğuş' Alıntı:
Abilerim maalesef aradıklarım orada da yok, Xnova 4025-1120kv, Hobbywing 120A v4, Brain2 ve bunlar fastlad'de yok maalesef.
Midland ın whatsapp desteği mevcut ben kullanıyorım hemende dönüş sağlıyor lar. Whatsapp üzerinden iletişime geçip hem stok durumunu sorabilirsin hemde indirim talep edebilirsin yaklaşın %10 indirim veriyolar

+44 7768 819695
Ekleyerek iletişime geçebilirisin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada ben de girebildim ;D

Brain 2 mini fastlad da stokta var brain 2 ile tek farkı USB ayar kablosu harici takılıyor.

Brain 2 HD ise midland da stoklarda mevcut. Üstelik fiyat olarakta uygun