Görseller : Ankara Heliport Bulusmasi - 20.04.13

ero95

Çalışkan Uye
Evet buluşmamızı yaptık ama çogunluk bizi sattı mı yoksa acil işleri mi çıktı bilemicem ama güzel bir buluşma oldu.

Suat abinini 700gasoline ve ali abinin logo 600 uçuşları çok guzeldi. zafer abi de teknik bilgileriyle bizleri aydınlattı.

Rüzgar cok oldugu için cessna yı uçuramadım ama suat abi ve ali abi uçtular, çok güzel bir gündü . 7-10knot arası rüzgar vardı. Buluşma raporu budur.

Ayrıca baştan beri bana bu hobide destek veren Sinan Kaan SÜMER abim olmakla birlikte, Suat KORKMAZ, Zafer TÜRKELİ ve Ali abiye beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim :bravo:
Eğlenceli ve güzel bir gün oldu.sizlerle tanıştım.Hepinize tekrar teşekkur ederim.Tüm forum ailesine kırımsız uçuşlar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda videolarımız :D

Erinç eline sağlık, gayet öz ve güzel bir buluşma olmuş :bravo:

Fotolar şahane, videolar geçen hafta benim çektiklerimden kat ve kat iyi :laugh: sadece seste biraz problem var :embarras: ama yine de senin cep tlf benim kuzenin kamerasından daha iyi %p
Bazen az ve öz buluşmalar da çok güzel oluyor. Bence bu da onlardan birisi olmuş. İnşallah bir sonraki daha kalabalık olur.

Terkar eline sağlık :)

abi sinan abi sony cam ile çekti tripodla fln ondakiler daha iyi.konuyu gorunce ekler.daha iyi buluşmalar olur ileride:)

Eline sağlık Erinç, paylaşım için teşekkürler. :bravo:
Keyfile izledik. %p

Erinç bey güzel buluşma olmuş, buluşma yeriniz Samsun Ankara yolu kenarımı acaba ? Aklınızda bulunsun Ankara gibi siyasetcilerin bol olduğu yerlerde Bakan vs konvoyları Cemır eşliğinde seyahat ettikleri için kumandalarda sinyal kaybı yaşanabiliyor, daha önce İstanbul Orhanlı grubunun başına çok geldiği için hatırlatmakda fayda görüyorum, radyo kontrollü cihazların otoban ve E5 kenarlarında kullanılması sorun çıkartabiliyor. Kırımsız uçuşlar dilerim.

yavuz abi bey nedir ya gözünü seveyim erinç de gitsin.abi burası beytepe ankara samsun yolu cevresi değil.benim evin 300m otesi:D :D sağol bilgilendirme için.

nihayet bu hafta ki buluşmaya katılabildim ve isabet olmuş.
sağolsun arkadaşlar baya bi uğraştı ve gyro nun arızalı olduğuna karar verildi.yedeği olan varmış haftaya değişcek inşallah.
yanlız ilk deda canlı akrobasi izledim çok çılgın bişey heli nin girdiği şekillerden çok o hareketleri yaparken ki ses heyecan vericiydi.

barış altun' Alıntı:
nihayet bu hafta ki buluşmaya katılabildim ve isabet olmuş.
sağolsun arkadaşlar baya bi uğraştı ve gyro nun arızalı olduğuna karar verildi.yedeği olan varmış haftaya değişcek inşallah.
yanlız ilk deda canlı akrobasi izledim çok çılgın bişey heli nin girdiği şekillerden çok o hareketleri yaparken ki ses heyecan vericiydi.
Hadi gözünüz aydın Barıs Bey %p Bundan sonra devamı gelir. Buluşmalara katılmak her anlamda cok faydalı oluyor, özellikle ilk başlarken ;)

kesinlikle haklısınız Mehmet bey; ancak gönül isterdi sizleride görmeyi

barış altun' Alıntı:
kesinlikle haklısınız Mehmet bey; ancak gönül isterdi sizleride görmeyi
İnşallah bir dahakinde hep beraber oluruz %p