[Görseller]: İstanbul Avrupa Yakası Buluşması / Şamlar

Iskender Yenimol' Alıntı:
bu konu sürekli güncel kalacaktır konuyu takip edin buluşma olduğunu haftanın sonuna yakın konuya yazacağım

sizi ordan bir yerden alırız gaziosmanpaşa'dan gelen doktor arkadaşımız var ;)
teşekkürler benim için de iyi olur :)

ooooo burası süper,hafta sonları bende gelirim artık ;)

Ynt: [Görseller]: İstanbul Avrupa Yakası Buluşması / Şamlar

Alan güzelmiş kısmet olursa bende gelmek isterim

Bu hafta sonu gelen varmı acaba ?

Beyler kabul ederseniz bende gelmek isterim sizlerle.benim kucuk cekmece cennet mah.de evim.

cumartesi gelen varsa bende geleceğim :)

bugün ve yarın levent, hakan, ve ben çalışıyoruz diğer arkadaşlar zaten bu forumda üye değiller sanırım burda yazmazlar

fakat diğer forumdada bir buluşma konusu görmedim :D

Bende konuyu takip ediyorum bir süredir. Acelemiz yok ya ne zaman olursa artık :)

Arkadaşlar konu eskimiş ama merak ediyorum bu buluşma noktası hala kullanılıyormu. biz avrupa yakasındakiler için başka buluşma noktası yok. bizim yakadakilerin şu an için toplantıkları bir yer varmı ?

Tamer GENÇ' Alıntı:
Arkadaşlar konu eskimiş ama merak ediyorum bu buluşma noktası hala kullanılıyormu. biz avrupa yakasındakiler için başka buluşma noktası yok. bizim yakadakilerin şu an için toplantıkları bir yer varmı ?
Mordo abimiz, Cenk, Yalcın ve Özkan kardeşlerimiz (Kemerburgaz Ekibi) olarak Kemerburgaz taraflarında toplanıyor ama onun harici Avrupa yakasında düzenli buluşma olmuyor diye biliyorum Tamer :rolleyes:

hemen kendileriyle iletişime geçeyim abi en azından kemerburgaza gidebilirim orası yakın bana teşekkürlerler abim