[Görseller]: Izmir Sasalı Bulusması 01.05.2016

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu hafta gene 2 kisilik bulusma yaptık hava ruzgarliydı baya arada bi sakinlesti bizde ucmaya calistik oyle boyle :)

Kapidaki yaziyi gorunce moreller bozuldu. Bir daha ki hafta nerde ucucaz hic bilmiyorum, biz ucarken 2 kere jandarma gecti fakat gelmediler yanimiza.

Forza 450
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamer abi ucak
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Izmir Sasalı Bulusması 01.05.2016

2 kişi ama bol modelli güzel bir buluşma olmuş :thumbup: Paylaşım için teşekkür ederiz arkadaşlar, ellerinize sağlık :thumbup:

Videoları şu an izleyemiyorum, akşama bakarım artık da merak ettiğim bir şey var. Bu tabelayı kim dikmiş acaba ?? Hayır amcam üşenmeyip, yabancı dillerde de yazmış :mad:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
2 kişi ama bol modelli güzel bir buluşma olmuş [emoji106]Paylaşım için teşekkür ederiz arkadaşlar, ellerinize sağlık [emoji106]
Videoları şu an izleyemiyorum, akşama bakarım artık da merak ettiğim bir şey var. Bu tabelayı kim dikmiş acaba ?? Hayır amcam üşenmeyip, yabancı dillerde de yazmış :mad:
Tesekkurler abi. Sadece giriste degil alanin icinde bazı yerlerede dikmisler tabelaları [emoji35] [emoji35] bunun sebebi yakında anajet ussu var onlarda bi yandan haklı tabi fakat biz onları tehlikeye atacak sekilde ucmuyoruz zaten bi hafta gelip bizi izleseler hic bi sorun olmadigini anlayacaklar.

Vay be bu ne hız böyle :eek: yememiş içmemiş tabelayı asmışlar. :(

İnşallah bir sıkıntı yaşanmaz, paylaşım için teşekkürler arkadaşlar. :RCKolik:

Paylaşım için teşekkürler Berkay %p
Her hafta olduğu gibi güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz :bravo:
Daha önceden yazı ile ilgili bir ibare yokken bu haftamı dikmişler tabelayı :rolleyes:

Talimat çıktığı günden beri ha bire sürprizlerle karşılaşıyoruz. Bu nedir arkadaşlar böyle ya :mad:

Nerde kaldı biz modelcileri düşünüyoruz onları gözetip koruyoruz bu talimatlarla diye söyledikleri sözler.

Sivil havacılık müdürlüğünde kime mail atsak sarfettikleri sözler bunlardı.

Ben kollama değil de baltalama görüyorum sürekli.
Ha bire KOLluyor adamlar haklılar.

Berkay benim uçak videomun sonunda yapabilirsin bravo demişsin. Sanki her inişte bir skid bırakıyoruz :lol: :lol:

Hava rüzgarlıydı baya ama yine iyi uçtuk. X5 in kuyruğunu ne hangi renge boyasam acaba bu kanopi ile olmamış o kuyruk :)

Belkide yönetime piknik yapanlar şikayet etmiştir tepemizde uçuyorlar diye. Bizim uçtuğumuz yerin piknikle alakası yok. Anca büyük baş ve küçük baş hayvanlar otluyor. Küçük başlar 2 dk da sürü halinde geçiyor ama büyük başlarla aramız iyi değil. Özellikle Kadir'i sevmiyorlar. Takmış durumdalar. Uzaktan laf bile attıkları oldu :lollol: Ama onlarında geçmesini bekliyoruz, şikayet etmiş olamazlar :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay be bu ne hız böyle :eek: yememiş içmemiş tabelayı asmışlar. :(

İnşallah bir sıkıntı yaşanmaz, paylaşım için teşekkürler arkadaşlar. :RCKolik:
Tesekkurler abi. Bundan sonra orda rahat ucacagimizi sanmiyorum bakalm.
İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Berkay %p
Her hafta olduğu gibi güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz :bravo:
Daha önceden yazı ile ilgili bir ibare yokken bu haftamı dikmişler tabelayı :rolleyes:

Talimat çıktığı günden beri ha bire sürprizlerle karşılaşıyoruz. Bu nedir arkadaşlar böyle ya :mad:

Nerde kaldı biz modelcileri düşünüyoruz onları gözetip koruyoruz bu talimatlarla diye söyledikleri sözler.

Sivil havacılık müdürlüğünde kime mail atsak sarfettikleri sözler bunlardı.

Ben kollama değil de baltalama görüyorum sürekli.
Ha bire KOLluyor adamlar haklılar.
Tesekkurler abi. Aynen bu zamana kadar boyle bisey yoktu. Bakalım zaman neyi gosterecek.

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay benim uçak videomun sonunda yapabilirsin bravo demişsin. Sanki her inişte bir skid bırakıyoruz [emoji38]:lol:

Hava rüzgarlıydı baya ama yine iyi uçtuk. X5 in kuyruğunu ne hangi renge boyasam acaba bu kanopi ile olmamış o kuyruk :)

Belkide yönetime piknik yapanlar şikayet etmiştir tepemizde uçuyorlar diye. Bizim uçtuğumuz yerin piknikle alakası yok. Anca büyük baş ve küçük baş hayvanlar otluyor. Küçük başlar 2 dk da sürü halinde geçiyor ama büyük başlarla aramız iyi değil. Özellikle Kadir'i sevmiyorlar. Takmış durumdalar. Uzaktan laf bile attıkları oldu :lollol: Ama onlarında geçmesini bekliyoruz, şikayet etmiş olamazlar :laugh:
Hahahahahah guzel indin guzel [emoji1] [emoji1]

Nerede uçuracağız biz bu aletleri ya?

Belliki biraz can sıkıcı başlayıp keyifli geçen bir buluşma olmuş Berkay Maşallahın var kardeşim Tamer hocam sizde eski günler aklıma geldiğinde gerçekten iyiydiniz, alanın kapatılması götü olmuş umarım daha güzel bir yer bulursunuz Paylaşımlar için teşekkürler. :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Belliki biraz can sıkıcı başlayıp keyifli geçen bir buluşma olmuş Berkay Maşallahın var kardeşim Tamer hocam sizde eski günler aklıma geldiğinde gerçekten iyiydiniz, alanın kapatılması götü olmuş umarım daha güzel bir yer bulursunuz Paylaşımlar için teşekkürler. :saygilar:
Teşekkür ederim Mustafa abi. İnşallah.

Mustafa Çoban.' Alıntı:

Mustafa hocam saolasın ama bizde iyi biri varsa oda Berkay dı (Berkay övdüm seni, bu hafta kolalar senden ;D ). Benim pilotaj yavaş yavaş gelişiyor acelem yok :laugh: depron uçağı kıra kıra tamirat konusunda geliştim ;D ;D ;D

tamerkaymakci' Alıntı:
Mustafa hocam saolasın ama bizde iyi biri varsa oda Berkay dı (Berkay övdüm seni, bu hafta kolalar senden ;D ). Benim pilotaj yavaş yavaş gelişiyor acelem yok :laugh: depron uçağı kıra kıra tamirat konusunda geliştim ;D ;D ;D
hahahah eyv başkan ayıpsn

Berkay aynı şeyler olacak ama iyisin iyi :thumbup:

Tamer abi nerdeyse her konuda başka depron uçak görüyorum :D

Bende böyle birşey yaptım. Bakalım uçacak mı. Sitede pil hariç 500gr yazıyordu. Benim pil dahil 1kg geldi. 1Kg yi bulmaz elimdeki motoru kullanırım dedim ama biraz ağır olmuş. motor 9x6 pervane ile 900gr itiş gözüküyor. Tabi bütün yükü motor karşılamıyor kanatlarda var

Kadir masallah nezamandir kirim yok :) bu modelle devam ederim artik boyut olarak iyi ucus olarak guzel. Birde bunun kanat acikligi 120cm olan var ama onu her yerde ucurmuyorum:)

Senin ucakta guzel olmus. Sulu boya ilemi biyuyorsun:)