Günün Fotosu

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu geceki forum nöbetçileri :lol::lol::lol:

Geceleri rahat rahat uyumamızın nedeni belli oldu:thumbup: Teşekkürler forum bekçileri 3 Emre'ler! :RCKolik::saygilar:

Not: yarın sabaha karşı uyanıp teftiş edeceğim orda mısınız diye :lollol:

Bu da benden gelsin, telefonun sabahki günaydîn mesajı:

Neyse ki o “wind chill” varmış...

O
Geceleri rahat rahat uyumamızın nedeni belli oldu:thumbup: Teşekkürler forum bekçileri 3 Emre'ler! :RCKolik::saygilar:

Not: yarın sabaha karşı uyanıp teftiş edeceğim orda mısınız diye :lollol:

Bu da benden gelsin, telefonun sabahki günaydîn mesajı:

Neyse ki o “wind chill” varmış...
O da olmasa herhalde 55 derece falan olacakmış.:evil:

Cep telefonunda bulunan albumlerden bir hatırlatma geldi. Ben de sizinle paylaşayım istedim.

Geçen sene bugün RCKOLIK Kocaeli buluşması yapmışız :) Üzerinden sadece 1 yıl geçmiş ama sanki yıllar öncesi gibi hissettim ;)

Şuna bakar misiniz? İzlerken mutlu olmamak mümkün değil. Cesaret var, özgüven var, sevgi ve saygı var, samimiyet var, hersey var. Asil önemlisi hayattan zevk alınacak fırsatları kacirmama var ?? alkışlıyorum ????

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Konu unutulmasın, günün fotosu benden gelsin!

Arkadaşlar, bildiğiniz üzere forum yönetimimiz bizler için daha iyi bir forum deneyimi sağlamak için kendilerini adamış bir şekilde harıl harıl çalışmaktalar. Bugün farkettim ki foruma çok süper bir özellik bile kazandırmışlar! Artık forum bizlerin gelecekteki davranışlarımızı tahmin edip bildirim olarak paylaşabiliyor! İnanmazsanız aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın! ???

Konu unutulmasın, günün fotosu benden gelsin!

Arkadaşlar, bildiğiniz üzere forum yönetimimiz bizler için daha iyi bir forum deneyimi sağlamak için kendilerini adamış bir şekilde harıl harıl çalışmaktalar. Bugün farkettim ki foruma çok süper bir özellik bile kazandırmışlar! Artık forum bizlerin gelecekteki davranışlarımızı tahmin edip bildirim olarak paylaşabiliyor! İnanmazsanız aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın! ???
??? iyimiş vallahi. Ben de konuya bir bakayım bakalım yarın ne paylaşacağım konuya kimler cevap yazmış ???