Günün Videosu

Yani işin hikaye boyutu yarışmanın garipliğinden kaynaklı :D 3 tane adam kutu kutu pense oynar gibi birbiri arkasına dönüyorlar. Dışarıdan oldukça vahim ve gülünç bi tablo oluşturdu gözümde :D sanki iş ciddi değil de modelciler ile dalga geçme amaçlı gibi gibi.. Ama bide ciddiler. Bilemedim :rolleyes:
Pilotlar kutu kutu pense oynamasalar iyiydi :thumbup:

Bu adamlar ayrı bir seviyedeler :) mahallenizin delisinin bile cesaret edemediği bir seviye bu öyle düşünün :)

Tel kontrol tek başına yapmak açısından bile bence zor bir şey, dahası 3 kişi aynı anda aynı çemberde, pit stop falan yaparak yüz tur atmak falan...

Ama sona kalan mavili adama çok üzüldüm, o son 3-4 turu tek başına mahzun mahzun atması, içimi parçaladı :cry::cry::cry::evil::evil::evil:

Yeni başladığım bu hobide ilk model olarak aşağıdaki modelden yapmak istiyorum :evil: Motor - ESC önerinizi soracaktım, kaç tane ve ne alayım acaba :lollol::lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Retractları çalışacak mı çalışmayacak mı? roket atacak mı atamyacak mı? yeterli bilgi vermemişsiniz ki yardımcı olalım :)

Zor bir model seçmişsiniz, sayın yeni başlayan... Çok masraflı.
Birkaç motor, motor sayısı kadar esc, esc sayısının iki katı kadar servo filan derken...
Amma model güzel.
Lastik kurmalısını yapın önce.
Uçarsa sırasıyla:
Brushless motorlu, ducted fanlı ve türbin motorlu yapın.
Takip ediyoruz, merak ve hemi de hevesle...:lollol::lollol::lollol::lollol::lollol:
Sonuç başarılı olursa boyası için bir airbrush gönderirim. ;)

Moderatör tarafında düzenlendi: