Günün Videosu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu ablamız yine güzel güzel birşeyler anlatıyor. Arkasında da uçak benzeri kocaman, güzel bir quad var. Aleti uçursalar baya iyi olacaktı ama gösterdiler sadece :D

Mükemmel ya ? Hatta mükemmel ötesi :lol::lol: O kadar keyifle izledim ki.

İnşallah birgün diyorum... Kişi başı 350 dolar. Yani 3500₺ diyebiliriz. Tamam oraya gitmesi falan var ama yine de değer bence :D Türkiye'de de böyle şeyler olması lazım. Gerçi olsa muhtemelen fiyat, oraya gidip uçmaktan çok farklı olmaz.

Yada bir tane uçak yapmak lazım şöyle büyükçene. Ayağımızı yerden kesse yeter :evil:

Mükemmel ya ? Hatta mükemmel ötesi :lol::lol: O kadar keyifle izledim ki.

İnşallah birgün diyorum... Kişi başı 350 dolar. Yani 3500₺ diyebiliriz. Tamam oraya gitmesi falan var ama yine de değer bence :D Türkiye'de de böyle şeyler olması lazım. Gerçi olsa muhtemelen fiyat, oraya gidip uçmaktan çok farklı olmaz.

Yada bir tane uçak yapmak lazım şöyle büyükçene. Ayağımızı yerden kesse yeter :evil:
O zaman yakın zamanda forumda "20m v6 motorlu extra 300 yapım" diye bir başlık bekliyoruz :lol:

O yaşlarda o imkanlara sahip olmak çok büyük bir şey! Yapış, yapış konuşmalar dışında çok keyifle izledim doğrusu. Saçma sapan roller coasterlara binmiştim bir zamanlar. Buna da cesaret ederdim herhalde...
Abi olaya odaklanınca onları hiç duymuyorsun :D Yada ben öyle yaptım. Böylesine keyifli bir olayı bozmalarına izin vermedim :D

Jonas'ın "Anısına Saygıyla" videolarından en yenisi. Bu seferki kendisi değil. Yürek burkucu...

Jonas'ın "Anısına Saygıyla" videolarından en yenisi. Bu seferki kendisi değil. Yürek burkucu...

Bu krakenlerde bir şey var, yük bindiği anda kuyruğu salıyor.
Kraken ile ilgili 4-5 tane kırım izledim hepsinde durduk yere kuyruğa bir şey oluyor. İlk sorunu Dunkan Bossio'da görmüştüm. Şuna kesin eminim artık, kraken 700 kuyruğunda bir sorun var.

Son videodan çok emin değilim ama burda da bir problem oluşuyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK