Günün Videosu

Bu cevap çok iyiydi yalnız. :saygilar:
Ama tabi kastettiğim bu değil, bizim gibi insanlardan hobi seviyesindeki işlerden bahsediyorum. :D
Tabii ki neyi kastettigini anladım. Benimkisi latife sadece. :saygilar:

Ama şunu da söylemek lazım; forumlarda, sosyal medyada görünmeyen, "öyle video çekeyim, böyle forumlarda paylaşayım" demeyen veya bunu beceremeyen, bilmeyen ve hatta "ağzı olan konuşuyor" türündeki Herbokolog'lardan uzak durmaya çalışan, korkan o kadar da çok güzel insan var ki, ...

Son düzenleme:
Bu ara restorasyon videolarına kafayı takmıştım ki hiç ummadığım bir video çıktı karşıma. Genelde ikinci dünya savaşı öncesi kurmalı tren resterasyonu izlediğimde RC konusunda denk gelince şaşırdım açıkçası. İzlemesi keyifli videolar, güzel işler, güzel işçilikler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu ara restorasyon videolarına kafayı takmıştım ki hiç ummadığım bir video çıktı karşıma. Genelde ikinci dünya savaşı öncesi kurmalı tren resterasyonu izlediğimde RC konusunda denk gelince şaşırdım açıkçası. İzlemesi keyifli videolar, güzel işler, güzel işçilikler.

bayılıyorum böyle videolara

Fena kilitliyor ?
Ama plastik parçaların bile, hatta herşeyin üzerinde neden bu kadar pas var anlamadım.
evet aynen. orası çin. havası kirli, rutubetli. bir dere göstermişti, her türlü atık vs. var.. böyle bir ortamda tabi her türlü araç gereç vs ömrü daha kısa oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Alp Serin
Ne zamandır kimse video paylaşmamış, benim de aklıma bugün açılan dergi konusuna istinaden bir video geldi, onu paylaşayım.

1927 yılında RC Uçak buluşması yapılmış.

harika bir şey bu.

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Kesinlikle denenmesi gerekiyor bence. Adam mundar etti bütün zamanı. Ben olsam ne kadar uzun uçarım diye bakarım :D (Model uçak uçururken bile parmaklarım titriyor ama çaktırmayın :D )

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari