Günün Videosu

Çok faydalı bir video olmuş. Yeni başlarken insan "ben çok dikkat ederim kırım yaşamam" gibi düşünüyor. Bende bu hataya düştüm. Ama bu video durumu özetliyor. Bu arkadaşın neyi eksikte uçağı 5 kere yere çakıyor? Yeni arkadaşların bunu düşünüp ona göre hareket etmelerine yardımcı olabilir bu video.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Bu da modelciligin başka bir türü işte 😊

İş nedeniyle Uludağ Grand Yazıcı otelindeyim. 20 yıldır tanıdığım yönetici Cahit abime hediye edilen, Avusturya’dan gelmiş teleferik modelini sizlerle paylaşmak istedim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eminim helikopter sevenler için harika bir gösteridir ama beni hiç çekmiyor. Scale helikopterler çok yakışıklı birgün helikopter uçurmak istersem tercihim scale olur muhtemelen
Bu video hiç etkisini kaybetmiyor benim nezdimde. Burada şahsen beni mest eden iki şey var:
- Birincisi kanadı bile olmayan insan yapısı bir makinenin uçarken ki manevra kabiliyeti,
- İkincisi bu makineyi bu şekilde uçurabilenin de yapan gibi bir insan olması. İnsan diye anılıyor en azından. :lollol:

Güzellik 🤔 Sen birde onu bizim gözümüzle gör Türker hocam. :heartxf: :)

Eminim helikopter sevenler için harika bir gösteridir ama beni hiç çekmiyor. Scale helikopterler çok yakışıklı birgün helikopter uçurmak istersem tercihim scale olur muhtemelen
O zaman bu keyif verecektir Türker abi :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mutlaka gitmek istediğim bir etkinlik olmuş
Şu ana kadar gördüğüm en güzel ve hızlı bir Rotorlive fuar tanıtım videosu olmuş. :heartxf::thumbup:

Fakat görebildiğim kadarıyla sanki eski senelere göre takılım, yeni modeller… açısından biraz daha sönük bir yıl olmuş. :rolleyes: