Günün Videosu

Bu hobi sadece bizde değil, tüm Dünya'da pahalı bir hobi artık. Hazır ürünler fiyatlarından dolayı eski modelcilere hitap etmiyor.
Gençlerde de para az. Daha doğrusu başka öncelikleri var. Bizim gibi fakir ve eski modelciler sadece seyirci olabiliyoruz artık 😪

Kenan kardeşim, üzülme. Bu hobinin parlamaya başladığı dönemlerde herkes kendi modelini kendi üretiyordu. O dönem yeniden başlıyor. Ben umutluyum!

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Kafayı yemiş bunlar diyebilir miyiz :D 1500 dolarlık uçağı havalandıramadan kırdılar. Sonra yenisini satın alıp yine kırdılar. Sonra ikisinin sağlam parçalarından birleştirip tekrar uçmaya kalktılar ve yine kırdılar :lol::lol:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok keyifliydi, teşekkürler. :thumbup: İş küçükmüş gibi duruyor fakat küçük olan modelin boyutu sadece. Her şey en ince detayına kadar düşünülmüş ve harika bir model çıkmış ortaya. :saygilar:

Uzun zamandır kimse günün videosu atmamış...
Ben atayım şunu da heliciler salyaları için peçete hazırlasınlar. Ama Avrupa'da da pahalı bir iş ki, orada da bir tane bile havalanmıyor. Pis fakirler:

Uzun zamandır kimse günün videosu atmamış...
Ben atayım şunu da heliciler salyaları için peçete hazırlasınlar. Ama Avrupa'da da pahalı bir iş ki, orada da bir tane bile havalanmıyor. Pis fakirler:

bunlar gerçekten çok güzelmiş hep helikopterler küçük fazla uzaklaşamam diye hiç beni çekmiyor. Bunlar kocamanmış uzaklaşsada görünür

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
bu videoda hem kuyruk hem ana rotor saat yönünün tersine dönüyor. Ben mi yanılıyorum. Ana rotor ile kuyruk rotorunun farklı dönmesi gerekmiyor mu?

bu videoda hem kuyruk hem ana rotor saat yönünün tersine dönüyor. Ben mi yanılıyorum. Ana rotor ile kuyruk rotorunun farklı dönmesi gerekmiyor mu?

Bence kuyruk pervanesinin ana rotorun dönüş yönü ile ilgili olarak bir kural yok, keza farklı eksenlerde dönüyorlar...

• Şaşırdım
Tepkiler: kenan özendi