Günün Videosu

Selam arkadaşlar. Son zamanlarda baktık uçamıyoruz biraz yürüyelim dedik. :laugh:
Dün izledim ama yorum yazmayı fırsatım olmadı kardeşim. Abi kardeş her sene böyle farklı aktiviteler yapıyorsunuz ya insan imreniyor. ;) Allah nazar deydirmesin ve muhabbetinizi arttırsın kardeşim. :thumbup: Bakalım 2024 sizleri neredene yaparken göreceğiz. :D

Gerçi bir tahminim de var. ;D Geçenlerde SU (yelkenli), şimdi KARA (bu yürüyüş) seneyede olsa olsa HAVA (parasütle atlama) aktivitesi olur diye düşünüyorum. :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Videonun kalitesi nedeniyle sahte gibi duruyor ama birkaç tane gerçek olduğuna dair yorum gördüm.
Pilot çok iyi toparlamış

Yani bunu modellerle yapıyorlar. E o zaman gerçekte de olabilir diyor insan. Ama yine de inanmak zor. Birde o kanat kopması gerçekten baya sahte duruyor bu arada :lol::lol: Ufak bi tık sesi falan. Bilemedim..

Bu bizim ülkemizde de yapılamaz mı :coolxf::):saygilar:
Otonom uçması, en az 6 saat havada kalması, minimum 2 ton yük taşıması, image prossesing ile aşağıdaki insanların soy ağacını çıkarttıktan sonra inip yapay zekasını kullanarak ülkenin gidişatıyla alakalı brifing vermesi kaydıyla neden olmasın. :laugh: Teknofest öncesi hayaller bunlar, videodaki basit uçak :p biraz eskilerde kalmış gibi. :rolleyes:
Sonuç elde edebilmek için belkide bazen biraz amatör bakmak lazım, hiç olmazsa başlangıçta. :saygilar:

Son düzenleme:
Bol tecrübe, pilotaj, cesaret, nakit :D Olur inşallah. Hedefimiz :)
Nedense bu geldi sabah sabah aklıma. :laugh: Bu arada Özkan ustamızın ruhu şad, mekanı cennet olsun. 🙏