Günün Videosu

Konveyorde kalmayi basaran paket sayisi yere dusenden daha az. Gerzek herif sonra yerden toplayacak onlari, daha cok zaman, daha cok enerji harcayacak.

Öyle deme, bu yöntemin bir çeşit "güvenlik taraması" olduğu yönünde bir rivayet var, paketlerde yanıcı patlayıcı akıcı kokucu birşeyler varsa bu "atışlar" sırasında patlıyor, yanıyor, akıyor veya kokuyor, böylece uçak korunmuş oluyor :evil:

Neydi o Sam Brown, ne şarkıydı o Stop. O zamanlar CD var mıydı hatırlamıyorum. 1988 yılıydı bilirim, kasetten dinlemiştik bu romantik rock'n roll bestesini. Tabii çoğu sözünü anlamadan. Bak şimdi Hey dergisi aklıma geldi. Sonra logosu Tele 7 Jours'tan alınma TV'de 7 Gün dergisi daha eski... Durmadan şarkı sözü arardık dergilerde. Mektup arkadaşlığı günleri... Güzel günlerdi, geride kaldı. Ama en güzel gün yaşadığımız bugün, bu an.

Benzeri videolar gördüm. Gerçek mi değil mi bilemedim. Çinlilerden epey alışverişim oldu, ürünlerin hepsi de sağlam ulaştı hatta ambalajsız olanları bile. Yine de merak ettim, videodaki gibi çalışıyorlar mı? :eek:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oh! Carol
I am but a fool
Darling, I love you
Though you treat me cruel
You hurt me
And you make me cry
But if you leave me
I will surely die

Darling, there will never be another
Cause I love you so
Don't ever leave me