Helikopteri yakında satın alacağım.

xk110 için ilk linkdeki satıcıyı bende bulmuştum kargo için ücret talep ediyordu.. ondan vazgeçmiştim.. Bana kargo dahil 700tlye mal oldu sizin bu linkdeki satıcının toplam maliyeti 870 TL . Aradaki fark bence çok ama tercih sizin. Eğer bütçeniz kısıtlı ise atılacak tek kurşununuz var ise banggoodun açılmasını bekleyin ama yok 2 ay beklemek istemiyorum derseniz aklınıza yatanı tercih edin çünkü hepsi kargoya teslim edildikten sonra aynı koşullara maruz kalacaklar ve şansız olanların hasar görme ihtimalleri her zaman var.

K!30la alakalı en çok satışı yapan kişi linki paylaştığın kişi.. Ben 2 olumsuz yorum gördüm, 1 tanesi kargo bilgisi ile alakalı ispanyol, diğeride italyan ürünün geç geldiğini, ve uaçrken ani irtifa kaybettiğinden bahsetmiş.. Satıcı video çekin youtubea yükleyin yardımcı olalım demiş.. İtalyan yine bişilerden şikayet etmiş fakat satıcı nazikçe tekrardan bizimle doğru bir şekilde ve ayrtılarıyla iletişime geçmesini istemiş.. bence problem yok ama bu benim kendi görüşüm :) fiyatlar yüksek :)

3.linkdeki satıcıda mağazasını incelerseniz daha çok yedek parça üstüne kurulu mağaza.. Çok fiyat farkı oynamıyorsa 1. mağaza tercihim olur.
İlgilendiğiniz için çok teşekkürler BangGood yavaş yavaş bir kaç helikopterin deposunu açmış bir kaç gün daha bekleyeceğim eğer olmazsa da artık Aliexpress den alırım. :thumbup:

İlgilendiğiniz için çok teşekkürler BangGood yavaş yavaş bir kaç helikopterin deposunu açmış bir kaç gün daha bekleyeceğim eğer olmazsa da artık Aliexpress den alırım. :thumbup:
aynen lakin xk k110 kargoyla birlikte 150 dolara tekabul ediyor.. Ben mi yanılıyorum ?

thy de pilot olan bi arkadasimla daha dün konustum. thy nin kargo ücreti kg başına 2.5 dolardan 10 dolara cikmis. bu bize yapilan zammı açıklıyor. ve sadece bol bol kargo seferi yapiyorlarmış.

Gümrük kapalı değil . Bu bilgi nerden temin edilmişse tamamiyle yanlış .THY nin kargo taşımacılığı kendini bağlar banggod u değil ... Çin'den veya dünyanın diğer bölgelerinden gelen ürünler THY ile taşınmıyor sadece . Birçok kargo firması ve bunlara hizmet veren hava firması var . Banggood'un Türkiye'ye direk gönderdiği ürünlerin taşıma fiyatları gümrükleme dahil fiyatlar . Fiyatlar dolar üzerinden hesaplanıyordu birde bunun üstüne pandemiden dolayı Çin'deki üretim sıkıntıya girince işlerin böyle olması çok normal . Banggood genel olarak ürünlere aliexpress e göre zaten zam yampış durumda .

Aliexpressden bugün XK K110'u sipariş edeceğim sizin sipariş ettiğiniz yerden @Cenk Şentürk :) Herhangi bir şey seçmem gerekmiyor değil mi gümrük koruması sigorta vs. yok galiba BangGood gibi Aliexpress de sadece dümdüz satın alınıyor diye biliyorum adresini kredi kartını vs. girip. Kargo yöntemi de : Ücretsiz Aliexpress Standard Shipping olacaktı galiba.

• Beğen
Tepkiler: Bugra Baysal
thy de pilot olan bi arkadasimla daha dün konustum. thy nin kargo ücreti kg başına 2.5 dolardan 10 dolara cikmis. bu bize yapilan zammı açıklıyor. ve sadece bol bol kargo seferi yapiyorlarmış.
Bu durum THY nın ücret tarifesinden çok uzakdoğudan gerçekleştirilen tüm havayolu kargo taşımacılığı aşağı yukarı bu fiyat oldu.. Bundan yaklaşık 1-2 hafta öncesinde bu fiyatında üstünde olup, haftalık spot fiyat belirleniyordu. Bu sebepten bir çok şirket denizyoluna dönmek zorunda kaldı..

Aliexpressden bugün XK K110'u sipariş edeceğim sizin sipariş ettiğiniz yerden @Cenk Şentürk :) Herhangi bir şey seçmem gerekmiyor değil mi gümrük koruması sigorta vs. yok galiba BangGood gibi Aliexpress de sadece dümdüz satın alınıyor diye biliyorum adresini kredi kartını vs. girip. Kargo yöntemi de : Ücretsiz Aliexpress Standard Shipping olacaktı galiba.
ben standart aliexpress kargosu ile istedim singapur ile yola çıktı. Satıcı kendisi için en uygun olan kargoyla göndermiş oluyor. Sadece takip olsun. sanal kredi kartınızla limit tanımlayarak her zaman banggood dahil alışveriş yapın. Adresinizi doğru girin. sonradan değiştiremezsiniz. Aliexpress kendisi zaten 90 gün süre tanıyor. Ürün gelmez ise 60. günden itibaren itiraza başlayabilirsin tabi kargon takip edilemiyorsa, bir hareket yoksa.. teslim onayı verdikten sonrada 15 gün içerisinde itiraz süren var..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Tamer DEMİROGLU
ben standart aliexpress kargosu ile istedim singapur ile yola çıktı. Satıcı kendisi için en uygun olan kargoyla göndermiş oluyor. Sadece takip olsun. sanal kredi kartınızla limit tanımlayarak her zaman banggood dahil alışveriş yapın. Adresinizi doğru girin. sonradan değiştiremezsiniz. Aliexpress kendisi zaten 90 gün süre tanıyor. Ürün gelmez ise 60. günden itibaren itiraza başlayabilirsin tabi kargon takip edilemiyorsa, bir hareket yoksa.. teslim onayı verdikten sonrada 15 gün içerisinde itiraz süren var..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Anladım abi ama sanal kart kısmını anlayamadım hangi kart ile alışveriş yapmam gerekiyor?