Helikopteri yakında satın alacağım.

Tamer DEMİROGLU

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar, XK K110 ve Tarot 450 Pro modelini yakında satın alacağım ama size şöyle bir sorum olacak.Param döviz olmadığı için korkuyorum bu covid-19 bitince arkasından gelebilecek ekonomik krizden ve her türlü tehlikeden dolayısıyla iki modeli aynı anda satın almak istiyorum birde bu hobiyi baya bir seviyorum Allahın izniyle 700'e kadar yolum var :D şimdi sorum şu 2 tane helikopteri sepete ekleyince ağırlık hatası veriyor fakat ayrı bilgisayarlardan ayrı hesaplardan banggood üzerinden 2 farklı helikopter satın almama izin veriyor sizce bir sorun olur mu böyle yaparsam?

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Siparişlerini aynı hesaptan ayrı zamanlarda ver olsun bitsin . Birinci siparişini ver ödemesini yap hemen ardından ikinci siparişini ver ve ödemesini yap . Burda yaşayacağın en önemli sıkıntı her iki siparişin için ayrı ayrı kargo bedeli ve sigorta bedeli ödemen olcaktır .

Siparişlerini aynı hesaptan ayrı zamanlarda ver olsun bitsin . Birinci siparişini ver ödemesini yap hemen ardından ikinci siparişini ver ve ödemesini yap . Burda yaşayacağın en önemli sıkıntı her iki siparişin için ayrı ayrı kargo bedeli ve sigorta bedeli ödemen olcaktır .
Anladım aslında evet dediğiniz gibi yapılabilir ne yalan söyleyeyim hiç aklıma gelmemişti şu ana kadar. kargo , sigorta bedellerini ödeyebilirim abi sıkıntı yok o konuda sadece bu aynı anda sipariş vermek takılıyordu aklıma sayenizde o da gitti artık sipariş vermek kalıyor geriye :):thumbup:

Helikopterlerden daha büyük bir sorunun olacak oda piller . Pil getirtmek biraz zor o yüzden önce kullanacağın pilleri araştır ve temin edilebilirliklerine bak.

• Beğen
Tepkiler: Tamer DEMİROGLU
Emre Abi Tarot alması saçma bence. Pilotajı yok. Muhtamelen kurumla bitecek bu macera.
:saygilar:
Pilotajım orta seviyede var 2 yıl önce yazlıkta sitemizde arkadaşımda vardı tarot 450 arada kullanıyordum yani az çok pilotajım var ama yine XK K110 ile hatırlamam gerekecek tabi hatta oradan sardım bu hobiye ama Emre abinin dediğine gelirsem daha iyi 450 ler varsa önerirseniz sevinirim kısa zamanda. ve 2 tanesini alma nedenim ilerleyen zamanlarda ne olacağını hiç kimse bilmiyor belki büyük çapta bir ekonomik kriz gelir ki ihtimali yüksek ve daha bir çok risk olabilir o yüzden 2 sinide aradan çıkartmak istiyorum

Alzrc x360 tavsiye edebilirim. kendimde yazın alıcam. 450 heliden büyük pal çeviriyor.
Orta seviye bir plotajınız varsa 3d hareketlerde yapabiliyorsunuzdur o zaman.

• Beğen
Tamer’cim, anladigim kadariyla helikoptere yatirabilecek bir butcen var. Durum boyleyse, acele etmene gerek yok, parani dovize cevir, kriz falan sana dokunmaz helikopter acisindan.

Madem hobiye yabanci degilsin ve yapmak istiyorsun, sana tavsiye niteliginde bir yol cizeyim.

Oncelikle guzel bir kumanda al. En az 7 kanalli olsun, daha uzeri daha makbul. Buna uygun bir sim dongle al ve simulator calis.

Modele gelirsek, yurtdisi alisveris su siralar sikintili ve riskli. Forumdaki ikinci el ilanlarini degerlendirebilirsin. Sana tavsiyem bizlere danismadan bisey almaman.

Tamer’cim, anladigim kadariyla helikoptere yatirabilecek bir butcen var. Durum boyleyse, acele etmene gerek yok, parani dovize cevir, kriz falan sana dokunmaz helikopter acisindan.

Madem hobiye yabanci degilsin ve yapmak istiyorsun, sana tavsiye niteliginde bir yol cizeyim.

Oncelikle guzel bir kumanda al. En az 7 kanalli olsun, daha uzeri daha makbul. Buna uygun bir sim dongle al ve simulator calis.

Modele gelirsek, yurtdisi alisveris su siralar sikintili ve riskli. Forumdaki ikinci el ilanlarini degerlendirebilirsin. Sana tavsiyem bizlere danismadan bisey almaman.
emre abi yurtdişı alışveriş riskli demişsin bende hafta sonu banggoodan xk k110 sipariş edecektim ne konudan riskli almayayım mı sizce?

Son düzenleme:
  • Beğen
emre abi yurtdişı alışveriş riskli demişsin bende hafta sonu banggoodan xk k110 sipariş edecektim ne konudan riskli almayayım mı sizce?

Benim Çin'den bi siparişim bir aydır hareketsiz durumda, ona dayanarak söyledim. Tam olarak bir bilgim yok durum nedir ne değildir.

Benim Çin'den bi siparişim bir aydır hareketsiz durumda, ona dayanarak söyledim. Tam olarak bir bilgim yok durum nedir ne değildir.
Anladım abi siz hangi siteden ne söylemiştiniz ve belki Çin karantinadaydı diye gelmemiştir şimdi onlarda karantina bitti yakında gelir belki size de

Son düzenleme:
  • Beğen