Helikopteri yakında satın alacağım.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Cenk Şentürk

Yeni Uye
kredi kartınla alışveriş yapıyorsun ya.. kredi kartının üzerinden bankacılık uygulaması vasıtası ile o karta bağlı sadece internette kullanabileceğin bir sanal kart oluşturuyorsun. O karta istediğin kadar limit tanımlayıp güvenli şekilde alışveriş yapabilirsin. BAnkanın müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsin konu ile alakalı.

Tamer DEMİROGLU

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
kredi kartınla alışveriş yapıyorsun ya.. kredi kartının üzerinden bankacılık uygulaması vasıtası ile o karta bağlı sadece internette kullanabileceğin bir sanal kart oluşturuyorsun. O karta istediğin kadar limit tanımlayıp güvenli şekilde alışveriş yapabilirsin. BAnkanın müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsin konu ile alakalı.
Birde kafama takılan son soru gümrük meselesi gümrüğe takılırsa ne yapmalıyım gümrükten geçtiğini nasıl anlarım yani gümrükte işler nasıl yürüyor Ukim vs. internette çok sıkıntılı yorumlar gördüm de korktum bir an.

Son düzenleme:

Taha Koçak

Çalışkan Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Her kargo gümrüğe takılmaz. Daha doğrusu yasaklı ürün dışı çoğu ürün gümrüğe takılmaz. Tüm kargolar Ukim'e gider. Bazı kargolar süpheli bulunursa sizden banka dekondu istenir. İstanbul'da ikamet ediyorsanız çağırabiliyorlar. Diğer türlü ise kargo açılır vergi kesilir ve gönderilir.