Hisky 100s :Mikro Heli Kutu Acılımı ve Ürün Inceleme

Doğukan Ocak' Alıntı:
Ben o kaşıntıya dayanamadım siparişi geçtm :laugh:
Hayırlı olsun Doğukan, şimdiden kırımsız uçuşlar. :halay:

Geçenlerde havanın güzel olmasını fırsat bilerek uçmuştum, arkadaşımın çektiği fotoğrafı sizlerle paylaşmak istedim, model küçük olunca istediğimiz gibi fotoğraflayabiliyoruz :laugh: :laugh:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• hcp100s.JPG
    hcp100s.JPG
    55.1 KB · Görülme: 140

Çok güzel bir kare olmuş Kağan abi :thumbup:

Modeli bayadır kullanıyorsun , yorumların neler şuana kadar?
Ciddi kırım oldumu ? Piller nasıl iyi mi ?

Şuan Hisky HCP100S 88 dolar , %10'da telefona uygulamayı indirdiğiniz de geliyor. Yaklaşık 81$ gibi bir fiyata geliyor kaçırmayın :halay:

Fiyatı çok hızlı düşüyor bir durum mu var diye şüpheleniyorum ya yeni ürün gelecek yada tutulmuyor, fiyat eskiden zaten pahalıydı normal fiyatına ederine indiriyorlar sa onu üstatlar bilir. :rolleyes:

Aynı yorumu bende düşündüm Mustafa abi. Ama sürekli yabancı forumlarda youtube vs. yerlerde bu modelin araştırmasını yapıyorum nerdeyse olumsuz yorum yapan görmedim.
Sadece bind sırasında belli prensipleri var onun dışında performansına kimse olumsuz eleştiri yapmamış %p
Kağan abinin yorumu burda çok değerli oluyor tabi :bravo:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Geçenlerde havanın güzel olmasını fırsat bilerek uçmuştum, arkadaşımın çektiği fotoğrafı sizlerle paylaşmak istedim, model küçük olunca istediğimiz gibi fotoğraflayabiliyoruz :laugh: :laugh:
Gercekten de Cok guzel bir kare olmus Kagan :thumbup:

Bu arada son ucuslara gore yorumlarini Ben de Cok merak ediyorum, hala tavsiye ediyor musun Kagan ;)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Şuan Hisky HCP100S 88 dolar , %10'da telefona uygulamayı indirdiğiniz de geliyor. Yaklaşık 81$ gibi bir fiyata geliyor kaçırmayın :halay:
Super bir bilgi. Ben hala $100 diye biliyordum Safak :thumbup:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Fiyatı çok hızlı düşüyor bir durum mu var diye şüpheleniyorum ya yeni ürün gelecek yada tutulmuyor, fiyat eskiden zaten pahalıydı normal fiyatına ederine indiriyorlar sa onu üstatlar bilir. :rolleyes:
Ilk cikis fiyati Kumanda olmadigini dusurnursek Biraz limitlerdeydi. Gerci satislrin dusuk olmasinin en buyuk nedeni HiSky bu urunu cikarmakta nerede ise 1 yil gec Kaldi. Bildigim kadari ile kuyruk sorunu yuzunden epey bir vakit kaybettiler AMA sonunda cozduler.

Boyle olunca da V977 fircasiz micro klone pastasini topladi. Bana gore bu gecikmeden dolayi satislar beklenenden dusuk gidiyor ve bu yuzden de mecburen fiyatlari dusuruyorlar.

Bana gore kuyruk fircasiz oldugu dusunulurse V977 daha Iyi bir tercih. Tabii ki kullanici yorumlari da Cok onemli. Elimde yeterince micro olmasa Kesinlikle alacagim bir modeldir ;)

Bende bir tane sipariş geçeceğim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bende sipariş geçmeyi düşünüyorum ama çekincelerim var kendi kumandamla (DX:coolxf: kullanmak için bir satellite lazım bind etmek için ar6100 öneriyorlar. Bende dsmx satellite yok ar6100 de yok, satellite olayını ile halletsem, bind edebilmek için bir tanede receiver lazım bende ar8000 var. Ar800 ile olurmu felan bir sürü soru işareti içinde geziniyorum. Ya Mustafa bunlarla uğraşma ver siparişi bir tane ar610+satellite fast lad dan + 64+30 $+ kargo modelden çok para bunları sil mustafa kendi kumandasını al
124 dolar rtf fiyat iyi ama kendi kumandamda alışmak istiyorum, anlayacağınız benim bu soru işaretlerimi silmem lazımki alayım. :(

Kağan Kazancı' Alıntı:
Süper fotoğraf. :thumbup: :thumbup:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bende sipariş geçmeyi düşünüyorum ama çekincelerim var kendi kumandamla (DX:coolxf: kullanmak için bir satellite lazım bind etmek için ar6100 öneriyorlar. Bende dsmx satellite yok ar6100 de yok, satellite olayını ile halletsem, bind edebilmek için bir tanede receiver lazım bende ar8000 var. Ar800 ile olurmu felan bir sürü soru işareti içinde geziniyorum. Ya Mustafa bunlarla uğraşma ver siparişi bir tane ar610+satellite fast lad dan + 64+30 $+ kargo modelden çok para bunları sil mustafa kendi kumandasını al
124 dolar rtf fiyat iyi ama kendi kumandamda alışmak istiyorum, anlayacağınız benim bu soru işaretlerimi silmem lazımki alayım. :(

Abi yanlışlık olmasın alıcı 6250 lazım , satellite de DSMX olacak. Ya da elinde k-Bar varsa onunlada bind işlemini yapabilirsin alıcıya gerek kalmaz :)

Arkadaşlar merhaba,
Bugün çok fena çaktım heliyi, kuyruk borusunu kırdım, ama ben o kırımdan sadece kuyruk borusuyla kurtarmam helinin çok sağlam olduğunu gösteriyor :D
Bence parasına göre efsane bir performansı var. Fotoğraf hakkındaki güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim ;)
Uçuş karakteristiği olarak bence bu boyutta süper, çok sağlam ve dayanıklı. Tek husus ar6210 ile bind edilmesi. Uçuş videosu yakında koyarım tekrardan ;)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,
Bugün çok fena çaktım heliyi, kuyruk borusunu kırdım, ama ben o kırımdan sadece kuyruk borusuyla kurtarmam helinin çok sağlam olduğunu gösteriyor :D
Bence parasına göre efsane bir performansı var. Fotoğraf hakkındaki güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim ;)
Uçuş karakteristiği olarak bence bu boyutta süper, çok sağlam ve dayanıklı. Tek husus ar6210 ile bind edilmesi. Uçuş videosu yakında koyarım tekrardan ;)

işte yüzümü güldüren cevap ;D ;D
Benimkide yolda bakalım 2 hafta sonra gelir galiba daha yeni kargolandı :-\ Sabırsızlıkla bekliyorum %p
Düzeltme : Üstekki mesajda Ar6250 yazmışım doğrusu AR6210 olacak.