Ikon/Brain Rescue Sneak Peak

;D ;D ;D

Kullanıcılardan yoğun baskı gelir, hadi bitmedi mi daha falan diye... Ben zaten kullanıcısı değilim, o yüzden :islik: hızında çeviririm diye dedim. Hepsini de alırız sıkıntı yok :D

Son bir haftaymış :hoppa:

Hazır mısın Rasim?? ;D

Özellik geldi ama kimseden çıt yok ;D . Bende bu gün G380 deki ikona güncellemeyi yükledim gözüme takılanlar program arayüzünde rescue için bir sayfa daha eklenmiş , set butonunu bulamadım acaba ünitenin takılış yönüne göre SET olayını kendimi hallediyor test bu gün bakalım rescue ne yapacak ayrıca rescue bölümünde extra bir stick kanalı içinde bir seçenek var galiba ama ben eski sistemde bıraktım yüksekte test ederiz artık sizler ne yaptınız arkadaşlar

Biz de test sonuclarini merak ediyoruz dogrusu ;) Bu arada SET tusu kaldirilip yerine otomatik olarak ayarlanir hale gelmis ;)

vallahi ben 380 deki ikona yükledim fakat rescue aynı eski sistem çalıştı ama pc deki program arayüzünde dediğim gibi rescue bölümü ayrı olarak bir sayfa yapılmış ve 3 mod sonunda 4. mod ve o moda stick atanabilir ve ayar yapılabilir bir şekilde galiba ordan birşeyler yapmamız lazım yani self level çelildiğinde yükselme olması için

Muammer Akbulut' Alıntı:
vallahi ben 380 deki ikona yükledim fakat rescue aynı eski sistem çalıştı ama pc deki program arayüzünde dediğim gibi rescue bölümü ayrı olarak bir sayfa yapılmış ve 3 mod sonunda 4. mod ve o moda stick atanabilir ve ayar yapılabilir bir şekilde galiba ordan birşeyler yapmamız lazım yani self level çelildiğinde yükselme olması için
Büyük ihtimal ayarlar tam olmadığı için söylediğin şekilde düzgün çalışmadı Muammer :rolleyes:

Aynen öyle, versiyon güncelleyince eski ayarlar aynen kalıyor ama rescue nun ayarlanması gerekiyor. Tabii bank tipi çalışabildiği gibi (eski usul), ek bir kanala da atanabiliyor (yeni)... O atamaların yapılıp, ünite oryantasyonu ve rescue parametreleri falan ayarlanması lazım.

Bende android google playden yeni versiyonu güncelleyemedim. Ayrı satıyorlar programı sanırım

Sendeki çok eski bir versiyon muydu Tamer? İlk versiyon uygulamadan sonra yeni bir versiyon çıkarmışlardı ayrı bir app olarak ve eski versiyon sahiplerine ücretsiz vermişlerdi kısa bir süre. Ben yeni versiyona ücretsiz yükselttim.

Emre sipariş geçmişinde gözüküyor. 8.11.2014 tarihinde yüklemişim. Sürümüde 1.0.009 muş.

Bundan sonra çıkan versiyona güncelleme yapmadım sanırım. İlk yüklediğim gibi. Arkadaşlara mail attım ama bizim yapabileceğimiz birşey yok google play ilgileniyor bu işlerle dediler.
Sanırım benim aldığım uygulamayı temelli kaldırım aynı isimle yeni versiyonunu yayınladılar.
Bizde açıkta kaldık doğal olarak. Sayın msh yetkilileri duyun sesimizi ;D

Bende update ettim ama rescue u işareletmekden başka bir şey yapmadım :) ne yapmak lazım dı,, gerçi bu ara uçmuyoruz deneyemedim çalışıp çalışmadığını :)