Ikon/Brain Rescue Sneak Peak

Valla süper olmuş. Kare kare izledim. Helinin manevrası çok şık görünüyor. En hoşuma giden durum ise, rescue bitene kadar beklemek zorunda değiliz, istediğimizde kontrolü anında geri kazanabiliyoruz. Bir de dikkat ettim, hep aileron tarafından çeviriyor. Şimdiki sürümde karışık bir şekilde dönüyor, olay bittiğinde helinin başı sonu neresi diye bir an durup düşünmek gerekiyor.

Bayadır güncellememişim konuyu. Update çıkış tarihi olarak son telaffuz edilen tarih mayıs ortası. Çok bişey kalmadı :)

Vibrasyon analizi kesinleşti. OnTheSnap bunu teyit etti.

:saygilar: Emre çok güzel bir konu olmuş ellerine sağlık, bende bu kurtarma olayını aktif etmemiştim, güncellemeden sonra ,bende aktif edersem sanırım iyi olacak, çünkü alçak
irtifada bile kurtarma yapması çok güzel ,bizim gib tam usta olmamış arkadaşlar için çok iyi olacak ,güncellemeyi dört gözle bekliyoruz, sizleri izlemedeyim,, :agreed:

Tüm foruma merhaba, Emre bey bu guncelleme brain içınde gecerli oacakmi acaba ? Tşk.

Mesut ARSLAN' Alıntı:
Tüm foruma merhaba, Emre bey bu guncelleme brain içınde gecerli oacakmi acaba ? Tşk.

Evet, zaten kabı dışında aynı cihaz. İkisinde de çalışacak.

Yeni bilgi :) Program arayüzüne dil modülü ekleyebilme desteği geliyormuş. Yani program arayüzü Türkçe de olabilecek eğer aramızdan biri çeviriyi yaparsa :hoppa:

Emre Kaman' Alıntı:
Yeni bilgi :) Program arayüzüne dil modülü ekleyebilme desteği geliyormuş. Yani program arayüzü Türkçe de olabilecek eğer aramızdan biri çeviriyi yaparsa :hoppa:

Duyduğum en iyi özellik bu oldu sanırım :hoppa:

Yahu bu ne şirin bir tip :hoppa: :lol: :lol:

Sırf bunu kullanmak için mesaj yazasım geliyor, yazdım hatta şu anda :lollol: :lollol: :lol: :lol:

:hoppa: :hoppa: :hoppa: :hoppa: :hoppa: :hoppa: :hoppa: :hoppa:

Bizim bir akraba var aynı böyle oynuyor düğünde :lollol:

Yükü paylaşmaya hazırım, çeviriye katkıda bulunmak isterim :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yükü paylaşmaya hazırım, çeviriye katkıda bulunmak isterim :)

Ben direk sana ittirmeyi planlamıştım aslında ama... :laugh: ;D :lollol: :lol:

Çorba da tuzum olsun bende çeviriyi mail atabilirim ;D ;D