konu silinebilir

Trainer Model Topluyorum(Seagull Swift)

Emre Kacan' Alıntı:
Abi sen niye beni sürekli azarlıyosun :)
Cessna almadım ki . Zaten fatura var yanımda gidip değiştiririm pazartesi :)
Haftasonu uçak uçuracak birisi varsa misafiri olabilirim
Duyurulur... :saygilar:
Öncelikle azarlamıyor, sadece hata yapıp modelciliğe başlamadan bırakacaksın diye endişe ediyor. Bu sana değer verdiğini gösteriyor. Yoksa sen hata yapsan, modeli kırsan ona bir zararı yok ki. Bence bu eleştirileri olumlu düşün ve dua et de devam etsin ;) Söylediği detayları öyle herkes zaman ayırıp da paylaşmıyor ne yazık ki :)

Diğer tarafdan Emre yapacağın aslında çok basit. Bir hafta sonu atlayıp Hazerfen gideceksin. Giderken mümkünse kiti, mümkün değilse de en azından manuel yanına alacaksın.(Ama öncesi manual güzelce bir oku. Sormak istediğin noktaları da not al)

Sonra orada Sümer abimizi bulup, yakasına yapışacaksın. O sana canlı canlı her türlü detayı anlatacak. Hatta mümkünse bu sıra bir de video çekeceksin ki detayları sonra unutmayasın ve bizlerle de paylaşabilesin ;)

Sümer hoca olmazsa ben olurum, ben olamazsam başkası olur. Sen yeter ki bu işi ciddiye al. Bence bu hobi dünyanın en keyifli hobilerinden biri. Ama sorumluluk sahibi olmak ve ne yaptığını neden yaptığını bilmek herşeyden daha önemli. Neticede eğlenmeye çalışırken saçma sapan şeyler yüzünden büyük masraflar (başkasının malı da önemli neticede, hepimiz aynı ortamdayız) hatta sakatlıklar ve hatta can güvenliği tehlikeye girebilir. Doğru sabitlenmemiş küçücük bir vida, doğru yapıştırılmamış bir parça büyük felaketlere sebep olabilir.
NASA'nın uzay mekiği küçücük bir o-ring (conta) yüzünden düşmüştü. 7 kişi öldü o kazada. Ya okyanusa düşmeseydi?...

Vantilatörlerin geçici ferahlığına kanma, uçak candır, eğlencedir, daha az masraf demektir, ortamı şahanedir vs vs...

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Vantilatörlerin geçici ferahlığına kanma, uçak candır, eğlencedir, daha az masraf demektir, ortamı şahanedir vs vs...
Öyle deme abi, bizim ortam da gayet şahanedir :D

Hangisi senin ilgini çekiyorsa o doğru cevap ;)

:saygilar:
Hemen de alınırlar.... :RCKolik: ;D

Emre Deniz abini dinle Hezarfen yollarını tut.Biz her pazar ordayız ve Sümer abi dahil sana yardımcı olacak çok kişi olduğunu görüp olayı daha rahat kavrayacaksın.Hiçbirşey için acele etme.Önce iyice algılaki sonra bu güzel hobiyi keyifle devam ettirebilesin.

Murat Evitan' Alıntı:
Emre Deniz abini dinle Hezarfen yollarını tut.Biz her pazar ordayız ve Sümer abi dahil sana yardımcı olacak çok kişi olduğunu görüp olayı daha rahat kavrayacaksın.Hiçbirşey için acele etme.Önce iyice algılaki sonra bu güzel hobiyi keyifle devam ettirebilesin.

Deniz yarın hava kötü ve yağmurlu gözüküyor.Sen gidecekmisin Hezarfene??