Lippisch P.13 1/10 ölçek 3D Baskı

Zamanında alman mühendisleri diktatörlerinin baskısıyla uğraşmış, bir sürü para harcamış, denemeler yapmış, olmayo diyerek vazgeçmişler, daha verimli/başarılı olduğu ortaya çıkan daha güzel tasarımlara devam etmişler. Sen niye ille de uçuracağım diye uğraşıyorsun? Derdin ne? Niye geriyorsun forum ahalisini? Me 262'nin başarısı ortada!

olmayo diyerek vazgeçmişler

Hayır, vakitleri (ve yakıtları) yetmemiş sadece.. Şu uçağa yakıt olarak kömür koymuş adamlar, bildiğimiz kömür, mangal mı yapıyoruz.. ama yoklukta eleman ne yapsın, tabi başta işe yaramamış,neden işe yaramadığını araştırıp çözmüşler, ve sonunda çalışan, işe yarayan bir sistem de geliştirmişler, ama o sırada Amerikalılar gelip ele geçirmiş tesisleri. Amerikalılar bu uçağın henüz tamamalanmamış planör versiyonunu görünce "hele şunu bi bitirin de bi uçurun gözümüzün önünde" diyip bitirtmişler ve uçurmuşlar, sonra da "bu adamda potansiyel var" diyip paketleyip Amerikaya götürmüşler.. Adamların yaptığı konseptlerin hepsi ileride, uygun koşullarda gayet başarılı olmuş :)

Sen niye ille de uçuracağım diye uğraşıyorsun? Derdin ne? Niye geriyorsun forum ahalisini?
Öyle deme abi ya. ;) Bu tür girişim ve konular sayesinde çoğumuz için yepyeni şeyler duyuyor ve öğreniyoruz :thumbup: .

Üstüne bir de güzelce eğleniyoruz daha ne olsun :yuppi: @Özgür Evren Varol kardeşim hep destek tam destek sana :hoppa::RCKolik:

Öyle deme abi ya. ;) Bu tür girişim ve konular sayesinde çoğumuz için yepyeni şeyler duyuyor ve öğreniyoruz :thumbup: .

Üstüne bir de güzelce eğleniyoruz daha ne olsun :yuppi: @Özgür Evren Varol kardeşim hep destek tam destek sana :hoppa::RCKolik:
Tabii ki de latife hepsi. Ben iş yerinde de böyleyim. Bir hedef belirliyorum ve ateşe başlıyorum...

Tabii ki de latife hepsi. Ben iş yerinde de böyleyim. Bir hedef belirliyorum ve ateşe başlıyorum...
Zaten ne demek istediğiniz biz anlıyoruz abi sorun yok ;) Seni tanımayanlar için ben extra bir açıklama yapayım dedim o kadar :D