Piper Cub 3m 55cc

Dün baskıya bıraktığım motor kafası yarı yolda filament sıkışması sonucu çöp oldu. Bakalım bu nasıl çıkacak. Cowlingin iki yanına monte edilecekler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
35cc piper ım için mükemmel olacağını düşünüyorum :)

Sümer abi v slot tekerleklerinin egzantrik somunlarını biraz gevşetmen gerekiyor olabilir. Kulelerdeki artifact'ler sanki x gantry rahat ilerlemiyor izlenimi verdi.
Bende benzer bir durum olmuştu. Y tekerleklerimde aşınmalar buldum, x'i fazla sıkmışım, Z'de de tepe noktalarda rahat hareket varken, tablaya yakın bölgelerde kasıntı vardı. Onu da tepe çıtasını gevşetip tekrar sıkarak çözmüştüm.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sümer abi v slot tekerleklerinin egzantrik somunlarını biraz gevşetmen gerekiyor olabilir. Kulelerdeki artifact'ler sanki x gantry rahat ilerlemiyor izlenimi verdi.
Bende benzer bir durum olmuştu. Y tekerleklerimde aşınmalar buldum, x'i fazla sıkmışım, Z'de de tepe noktalarda rahat hareket varken, tablaya yakın bölgelerde kasıntı vardı. Onu da tepe çıtasını gevşetip tekrar sıkarak çözmüştüm.

Evet ben de beğenmedim baskı kalitesini :lol::lol: ama bak ben direk söylüyorum senin gibi lafı dolandırmıyorum :D