RC katamaran

RC katamaran

Aslında similatörde sıkıldığım zaman heli kullanıyorum tabi ufak bir tane alıp maliyeti az olandan başlamak daha mantıklı
Birde bu fpv sistemlerini kullanmak istiyorum çok para tutuyor

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

RC katamaran

İşte beklenen an motor yeni olduğu için fazla yüklenmedim şimdilik idare edelim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RC katamaran

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Kesinlikle :thumbup: Artık yenilen katanamız suya indi :bravo: Ben bu modellerin sesine ve özellikle arkadan çıkardıkları suya bayılıyorum :thumbup: Gerçi sizin de belirttiğiniz gibi motor yeni olunca henüz fazla yüklenmemişsiniz ama bu bile yeterince güzel ;)

Tekrar tebrikle Kadir Bey, bence gayet başarılı bir çalışma oldu :) Bu arada geri vitesi yokmuş öğrenmiş olduk :laugh:

Güzel İzmir'in neresi tam olarak bilemedim ama, yine de kısa bir süreliğine İzmir'in sahilini görmek, eski bir Izmir'li olarak benim için, ayrı bir zevkti :D

RC katamaran

Mehmet bey pervane depiştiricem ondan sonra artık dayanamıyorum

Biraz gazlıycam ben bıstanlıya yakın oturuyorum burası bostanlı balıkçı barınağının olduğu yer sağ olsun motor Stop edince arkadaşlar kayıklara gidip aldılar seyirci olunca sıkıntı olmuyor

RC katamaran

Biraz gazlıycam ben bıstanlıya yakın oturuyorum burası bostanlı balıkçı barınağının olduğu yer sağ olsun motor Stop edince arkadaşlar kayıklara gidip aldılar seyirci olunca sıkıntı olmuyor
O zaman bu değişim sonrası izlemek lazım canavarı :thumbup:

Izmir'deki son 5 yılımı Karşıyaka- Bayraklı'da geçirdim. Inanın Bostanlı mı acaba diye de düşünmedim değil :D Ahh güzel İzmir, ahhh :-\

RC katamaran

Güzel oyuncak :) bugün mavişehir vilların orda otururken tekne için sanki kullanımı daha iyi olur gibi geldi bana,,, tekneyi kullanmadan önce foruma yazsanız izleyici olarak bende gelmek isterim.

RC katamaran

Merhaba kadir bey adaşız bu arada yanlış hatırlamıyorsam sizden 2 tane 3 S pil almıştım doğrumudur ben de aslında oraya atmak istiyorum fakat deniz de kalırsa malum not daha yeni ayar yapmalıyım alıcak kimse yok buna bit çözüm bulmalıyım

RC katamaran

Merhaba kadir bey adaşız bu arada yanlış hatırlamıyorsam sizden 2 tane 3 S pil almıştım doğrumudur ben de aslında oraya atmak istiyorum fakat deniz de kalırsa malum not daha yeni ayar yapmalıyım alıcak kimse yok buna bit çözüm bulmalıyım

Merhaba,
Olabilir Kadir Bey,tam hatırlayamadım ama görüşürsek hatırlarım,, orada da balıkçılardan yarım istenebilir kalırsa yer çok daha güzel....

RC katamaran

Ok pm atıyorum numaramı çaldırırsanız numaranızı kayıt ediyim

RC katamaran

Kadir Bey bizim büyük beyaz çok karizmatik olmuş. :bravo: Şahsen ben böyle dalgalı bir suda kullanılabileceğini tahmin etmezdim, son derece başarılı buldum. Sakin çarşaf gibi bir suda ve tam performansla nasıl birşey olacak çok merak ediyorum. :laugh:

Büyük keyif aldım şahsen, paylaşım için teşekkürler devamını dilerim. :thumbup:

RC katamaran

Türker Akgün' Alıntı:
Kadir Bey bizim büyük beyaz çok karizmatik olmuş. :bravo: Şahsen ben böyle dalgalı bir suda kullanılabileceğini tahmin etmezdim, son derece başarılı buldum. Sakin çarşaf gibi bir suda ve tam performansla nasıl birşey olacak çok merak ediyorum. :laugh:

Büyük keyif aldım şahsen, paylaşım için teşekkürler devamını dilerim. :thumbup:
Türker bey teşekkür ederim ama emin olun bundan daha iyi bir video için hazırlanıyorum

RC katamaran

İşte ufak bir video
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RC katamaran

Kadir Bey bu sefer durgun bir suda gayet güzel bir video olmuş. %p Model hem görsel olarak hem de sürat yönünden çok başarılı görünüyor. :bravo:

Bu modeli bence follow me özelliği olan bir quadro ile son gaz giderken havadan çekmek lazım, eminim gerçeği ile ayırd edilemeyecektir. :thumbup:

Birde ben olsam mutlaka önüne bir gopro takar giderken suyun akışının nasıl gözükeceğine bakardım. :laugh:

RC katamaran

İşte ufak bir video
Elinize sağlık Kadir Bey :halay: Bu hız teknelerin en çok sesine ve özellikle arkadan fırlattıkları suya hayranım :thumbup: Sayenizde kısa da olsa Izmir havasını koklama imkanımız oldu :yuppi:

RC katamaran

Kadir bey mükemmel olmuş , elinize sağlık.Türker kardeşime katılıyorum, gopro ile tekne üzerinden ve havadan birkaç görüntü karesi ile, çok daha gerçek görüneceğine eminim.
Araya da şöyle bir kaç plajda koşan bikinili kız görüntüsü , pitbull dan da arada viiiiyoooouuuvvv ses efekti verdik mi , oldu işte güzel bir klip.... :laugh:
Çok başarılı....Daha öğrenecek çook şey var ... :RCKolik: