RC katamaran

RC katamaran

hocam güzel oyuncak yüzdürürken görmek isterim gerçekten etkileyici,,,, aklıma bir şey takıldı kill switch koymak mantıklı da olmasa da suda kontrolden çıksa en fazla kendine zarar verir yada depo bitene kadar gözden kaybolur? başka bir şey olurmu

RC katamaran

Kill switch benzinli oyuncaklarda bence vazgeçilmez bişey evet belki kendine zarar verir ama neden versin ki değilmi o kadar emek ve para harcanıyor birde etrafta herhangi bir tekne yüzen insan yani vs herşey olabilir değilmi

RC katamaran

Hafta sonu yaşadığım talihsizlik sonucu ortaya çıkan manzara
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RC katamaran

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Hafta sonu yaşadığım talihsizlik sonucu ortaya çıkan manzara
Gercekten buyuk bir şanssızlık :-\ Neyse vardir bunda ada bi hayir diyelim :embarras:

RC katamaran

Evet mehmet bey sonuçta bu Deniz'de suyun ortasında da olabilirdi

RC katamaran

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba umarım herkesin sağlığı sihati keyfi yerindedir inşallah .

Catamaranın motorunu değiştirmek istemiştim işte Zenoah 30cc pum

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

RC katamaran

Rodaj dan kısa bir kesit

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RC katamaran

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba umarım herkesin sağlığı sihati keyfi yerindedir inşallah .

Catamaranın motorunu değiştirmek istemiştim işte Zenoah 30cc pum
Hayırdır Kadir Bey, uzun süredir yoktunuz :embarras: Umarım her şey yolundadır. Bizler çok şükür iyiyiz, başka bir değişle bıraktınız gibiyiz :D

Yeni motorunuz hayırlı olsun :thumbup: Rotaj ne zaman bitiyor ve suya indiriyoruz Kataramanı ??

RC katamaran

Mehmet bey iş güç yıl Sonu işleri derken elimi modellere süremedim hiç yeni toparlanıyorum daha

RC katamaran

Mehmet bey iş güç yıl Sonu işleri derken elimi modellere süremedim hiç yeni toparlanıyorum daha
Aman tek sebep iş olsun %p Nasılsa bir dönem sonra normal rutine döner ;)

RC katamaran

Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel. :thumbup:
Motor çok hoş görünüyor. Size maliyeti ne oldu acaba ?

Hepimiz 4 gözle bekliyoruz bu teknenin videosunu. :saygilar:

RC katamaran

Türker Akgün' Alıntı:
Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel. :thumbup:
Motor çok hoş görünüyor. Size maliyeti ne oldu acaba ?

Hepimiz 4 gözle bekliyoruz bu teknenin videosunu. :saygilar:
Teşekkür ederim gümrük dahil.
850 tl falan tuttu
Bugün bir rodaja başladım fakat bir depo yakabildim daha
Çok sabırsızlanıyorum ama acale etmek te istemiyorum

RC katamaran

Aslında bende ufak bir helikopter istiyorum (helikopter diyorum fazla bir bilgim yok kızmayın )

RC katamaran

Aslında bende ufak bir helikopter istiyorum (helikopter diyorum fazla bir bilgim yok kızmayın )

Estağfurullah neden kızalım Kadir Bey, aksine memnun oluruz :laugh: Düzenli Simulator çalışırım derseniz alalım ama ;) Malum heli uçurmak için simulator olmazsa olmaz. Gerçi size yabancı değil zaten. Sadece heli ile ilgili yeni şeyleri çalışmanız gerekecek.

Sim sonrası olayı ne kadar sevip sevmeyeceğiniz test etmenin en kolay, en ekonomik ve efektif yolu 1 tane V922 almak. 450 ya da 500 sınıfı ile de başlayabilirsiniz ama başlangıç için biraz yorucu ve maddi anlamda ağır olabilir. Karar sizin :saygilar:

RC katamaran

İyi düşünün Kadir Bey karanlık tarafa bir kere geçerseniz geri dönüşü yok bu işin. :lollol: :lol:

Ben şahsen arkanızdayım her türlü destek verilir. :D