Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Merhabalar , thk nın hadiye olarak verdiği arttech kumanda ve bir adet model uçağa sahibim fakat kumandanın içinden çıkan program güncel değil yada bilgisayar tarafından algılanmıyor. uçağın kurulumunu bi şekilde yaptım fakat simulasyon ile çalışmak istiyorum birçok simuasyon programı indirmeme rağmen bir türlü çalıştıramadım bana da link gönderebilir misiniz. bulamıyorum bir türü uygun programı

Mehmet Bey, emeğiniz için teşekkür ederek, ben de yardımlarınızı rica etsem link için.

mehmet hocam link konusunda banada yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Mehmet hocam merhabalar, bu simülasyon konusunda oldukça yeniyim ve sayfanızdaki forumlar sayesinde kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Fakat çözemediğim bir konu var. Elimde Radiolink AT9s kumandası mevcuttur. Bu kumandayı kullanabilmek için dongle a ihtiyacım olduğunu biliyorum. Ancak hangi Real Flight sürümünü kullanacağımı, AT9s kumandasının hangi sürüm ile uyumlu olduğunu bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

Ancak hangi Real Flight sürümünü kullanacağımı, AT9s kumandasının hangi sürüm ile uyumlu olduğunu bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
Elimizde olan en yüksek versiyon şu an için RF 7.5. Bu yüzden alacağımız dongle 7.5 desteklediğinden emin olun derim.

Linkleri özelden gönderiyorum. Gönderdiğim seri numaraları artık kullanılamıyor olabilir. Yeni seri numarası bulmanız gerekebilir :saygilar:

Anladım teşekkür ederim. Peki alacağım dongle ın RF 7.5 destekleyip desteklemediğini nasıl ögrenebilirim. Nasıl bir ibare yazması gerekiyor. Şu anda güncel olarak banggood da satılan dongle ı almayı düşünüyorum ve özellikleri şu şekilde ;

22 in 1 RC Uçuş Simulator Kablo için G7 Phoenix 5.0 XTR VRC FPV Yarış Uyumlu Radiolink / WFLY / FUTABA / FlySky/Walkera Verici