Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

THK USB kumandası RF4.5 ile sorunsuz çalışmaktadır. PDF gösterildiği şekilde kalibre etmek yeterlidir.

6 kanal heli uçurmak konusuna gelirsek, düzgün bir şekilde durmak (hover) bile belli bir çalışma gerektirmektedir. Zaten heli uçurmanın da keyfi buradan gelir. O yüzden yılmadan düzenli çalışma devam :saygilar:
Mehmet Bey Günaydinlar.. evet kumandam 4 kanala kadar sorunsuz çalışıyor ayarlarıda aktarılan şekilde yaptım lakin 6 kanal helilerde cihaz gaz tepkimesi calismiyor. Gaz cubugu aktif ama gaz verdigim zaman heli tepkisiz kaliyor. Ucak veya 4 kanal helilerde uçabiliyorum. Böyle ilginç bir durum :D

Mehmet Bey Günaydinlar.. evet kumandam 4 kanala kadar sorunsuz çalışıyor ayarlarıda aktarılan şekilde yaptım lakin 6 kanal helilerde cihaz gaz tepkimesi calismiyor. Gaz cubugu aktif ama gaz verdigim zaman heli tepkisiz kaliyor. Ucak veya 4 kanal helilerde uçabiliyorum. Böyle ilginç bir durum :D
Şu videolara göre ayarlamaya yapıp

kumanda ayarladı da şöyle ise

sorun olmaması lazım :rolleyes::rolleyes:

merhabalar çok eskiden phoenix kullanıyordum sonra tabi silindi bilgisayarımdan şimdi oğlan ile beraber tekrardan başlayalım diyoruz ancak similatör programını nereden indire bilecegimi bulamadım...yardımcı olabilecek var mı? biyeden bulup kurdugum program simulatör kumandasını görmüyor neyapmalıyım bilemedim
teşekkürler....

merhabalar çok eskiden phoenix kullanıyordum sonra tabi silindi bilgisayarımdan şimdi oğlan ile beraber tekrardan başlayalım diyoruz ancak similatör programını nereden indire bilecegimi bulamadım...yardımcı olabilecek var mı? biyeden bulup kurdugum program simulatör kumandasını görmüyor neyapmalıyım bilemedim
teşekkürler....
Özelden RF ve Phoenix linklerini gönderiyorum :saygilar: Kurulum detayları içim lütfen SIMULASYON bölümüne bakınız,

• Beğen
Tepkiler: onur pehlivanoğlu
Merhabalar Flysky fs-i4 kumandamı kabloyla bağlayarak attığınız linklerdeki simülasyonlarda kullanabilir miyim RF7.5 indirdim aktivasyonu yaptım şuan kumadam yanımda değil diye bu hatayı alıyorum eğer kumandam bu simülasyon için uygun değilse uygun olanı bulup indirmek istiyorum bir de eğlencesine kumandasız klavyeden uçurmak mümkün mü RF7.5te

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle sorun dongleda. Klavyeden uçuramazsınız. Zaten klavyeden uçurmak istiyorsanız böyle yazılımlar kurmanıza gerek yok.
dongle'a sahip değilim kendi kablomu yapıp mikrofon girişinden sinyal almayı düşünüyorum Kumandama erişimim yok şuanda G4ü de indirdim onda da aynı sorunu yaşıyorum dongle olmadan kumandamla kulanmam mümkün değil mi bu simlerden birini